PRIPRAVTE SA NA SEZÓNU A POZRITE SI VŠETKY NOVINKY ☀️ ✌️

Kanjam Illuminate

€79 €65 bez DPH
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
9.6.2023
Možnosti doručenia

Kanjam je športová hra s lietajúcim tanierom frisbee a dvoma plastovými košmi - nočné prevedenie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kanjam je nekontaktné športová hra s lietajúcim tanierom a dvoma plastovými košmi. Koše sú od seba vzdialené 15 metrov. Proti sebe hrajú dva dvojčlenné tímy. Cieľom je hodiť lietajúci tanier - frisbee od jedného koša a zasiahnuť druhý kôš. Hráč hádže na kôš, kde je pripravený jeho spoluhráč, ktorý môže frisbee tečovať a tým ho umiestniť do koša. Tím, ktorý ako prvý dosiahne 21 bodov vyhráva. Hra je ideálny na lúku, pláž, do parku alebo na (školské) záhradu. Toto prevedenie vás nezastaví v hre ani v noci...

Kanjam

Originál Kanjam Illuminate sada obsahuje:

  • Nové prevedenie: súčasťou je konečne tiež už osvetlenie frisbee (umiestnite ho na spodok disku) - takže vás čaká ešte väčší zážitok z hry.
  • Dva odolné ľahko prenosné koša - výška koša 51 cm, priemer koša 42 cm.
  • Koše sú vyrobené z plastu - biele prevedenie.
  • Oficiálne 168 g vážiace lietajúci tanier - frisbee (vyrobené z recyklovaných materiálov). Priemer frisbee: 27 cm.
  • Osvetlenie hry: dve svetlá, ktoré ľahko pripevníte na prenosné koša - cez suchý zips. Súčasťou je tiež 6x batérie AAA - takže vy sa ihneď môžete pustiť do hry.
  • Samozrejmosťou balenia sú tiež pravidlá.
  • Všetko je dodané v kartónovej krabici pre jednoduché prenášanie košov a frisbee.

Parametre hry

Kanjam

Počet hráčov: 4 (2 tímy) Komunikácia: hodnotenie hier
Doba hrania: 20 minút Stratégia: Hodnotenie vonkajších hier
Vek hráčov: od 6 rokov Náhoda: hry hodnotenie
Náročnosť prípravy: ľahká  

 

Recenzia hry

športová hra

Ondřej hodnotí + / -  
+ Športová hra pre 4 hráčov - Relatívne veľký hrací priestor
+ Ideálny na turnaje - Iba papierová škatuľa
+ Hra v noci  

Dva plastové koše, ktoré sa dajú ľahko zložiť, jeden lietajúci tanier - frisbee, to všetko uložené v papierovej krabici + navyše dve svetla, tak aby ste mohli hrať aj v noci! Kanjam je ďalšou hrou z našej novej ponuky vonkajších hier napríklad na párty, firemnú akciu alebo teambuilding... O hre sme napísali kompletnú recenziu, určite si ju prečítajte na našom blogu.

Názor experta

frisbee

My sme prvýkrát hrali Kanjam na našich prímestských táboroch s deťmi. Niektoré deti to bavilo, že sa od toho nechceli odtrhnúť a iné to zase moc nenadchlo. Ono to celé bude tým, že hod lietajúcim tanierom nemusí zvládnuť každý. Predsa len to chce presný hod, aby váš spoluhráč mohol frisbee trafiť a zasiahnuť kôš.

My sme nakoniec deťom urobili turnaj dvojíc a nakoniec hrali všetci, stačilo dať silnejší so slabšími. Hra je určite veľa zaujímavá a donúti vás k pohybu. Čo mi príde trochu nepraktické je kartónová krabica na prenášanie, nejaký bavlnený vak by bol určite praktickejšie, hodiť cez rameno, nájsť vhodné miesto a ísť hrať...

Ak vás zaujíma viac o hre, určite si prečítajte recenziu na našom blogu alebo sa pozrite na videorecenziu hry na našom Youtube kanáli.

Dodatočné parametre

Kategória: Športové hry
Počet hráčov: 4 hráči

Kanjam - videorecenzia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

KanjamHra KanJam pochádza z USA, kde ju od roku 2006 vyrába KanJam LLC. Zaujímavé na samotnej výrobe je, že hra je skutočne vyrobená v Spojených štátoch, produkt teda nemá značku Made in China.

KanJam je tak dôkazom, že nie všetko musí byť vyrobené v Číne, a že aj inde možno vyrobiť hru, ktorá je lepšia, kvalitnejšia a hlavne lacnejšie, než keby bola vyrobená a dovezená z Číny.

K dnešnému dňu existuje veľa variantov hry KanJam - Mini, Splash, Glow - svietiacich a rad ďalších.