PRIPRAVTE SA NA SEZÓNU A POZRITE SI VŠETKY NOVINKY ☀️ ✌️

Kanjam PRO

Novinka
Značka: KanJam
€79 €65 bez DPH
Ihneď k odoslaniu (4 ks)
Môžeme doručiť do:
3.4.2023
Možnosti doručenia

Kanjam - športová hra s frisbee, dvoma plastovými košmi určená ideálne pre dva dvojčlenné tímy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kanjam - nekontaktná športová hra s lietajúcim tanierom a dvoma plastovými košmi. Koše sú od seba vzdialené 15 metrov. Proti sebe hrajú dva dvojčlenné tímy. Cieľom je hodiť lietajúci tanier - frisbee od jedného koša a zasiahnuť druhý kôš. Hráč hádže na kôš, kde je pripravený jeho spoluhráč, ktorý môže frisbee tečovať a tým ho umiestniť do koša alebo trafiť kôš. Tím, ktorý ako prvý dosiahne 21 bodov vyhráva. Hra je ideálna na lúku, pláž, do parku alebo na (školskú) záhradu.

Kanjam PRO

Kanjam PRO sada obsahuje:

  • Dva odolné ľahko prenosné koše - výška koša 51 cm, priemer koša 42 cm.
  • Koše sú vyrobené z plastu. Balenie obsahuje aj kolíky, vďaka ktorým pripevníte kôš napríklad do trávy.
  • Oficiálny 175 g vážiaci lietajúci tanier - frisbee (vyrobené z mäkšieho materiálu, takže pri nesprávnom tečovaní toľko nebolí ruka). Priemer frisbee: 27 cm.
  • Sada PRO má aj vak, kam uložíte koše, vrátane frisbee.
  • Súčasťou balenia sú aj slovenské pravidlá.
  • Všetko je dodané v kartónovej krabici.

Naše skvelé tipy!

  • Ak budete hrať s malými deťmi, ktoré nezvládnu hod frisbee. Použite gumovú loptu, ideálna je tá na minihádzanú a deti tak môžu hrať odrazy do košov s touto loptou. Nehráte síce na "okamžitú výhru", ale zabavíte deti všetkých vekových kategórií.
  • Rozostavte napríklad 4 sady - zabavíte tak až 16 detí (8 tímov) a môžete usporiadať jednoduchý turnaj. Tímy hrajú napríklad 3 minúty, kto vyhráva získava 3 body za víťazstvo. Potom sa tímy vystriedajú podľa smeru hodinových ručičiek a hrajú znova. Na konci tím s najviac bodmi, vyhráva.

Parametre hry

Kanjam

Počet hráčov: 4 (2 týmy) Komunikacia: Hodnocení her
Doba hranie: 20 minut Strategia: Hodnocení venkovních her
Vek hráčov: od 6 let Náhoda: Hry hodnocení
Náročnost prípravy: snadná  

 

Recenzie hry

Kanjam PRO

Ondrej hodnotí + / -  
+ sportovní hra pro 4 hráče relativně velký hrací prostor
+ ideální na turnaje hod frisbee vyžaduje trénink
+ vak na uskladnění

Dva plastové koše, ktoré sa dajú ľahko zložiť, jeden lietajúci tanier – frisbee, to všetko uložené v papierovej krabici. Kanjam je ďalšou hrou z našej ponuky vonkajších hier napríklad na párty, firemnú akciu alebo teambuilding... O hre sme napísali kompletní recenzi, určitě si ju prečítajte na našom blogu.

Názor experta

Frisbee

My sme prvýkrát hrali Kanjam na našich prímestských táboroch s deťmi. Niektoré deti to bavilo, že sa od toho nechceli odtrhnúť a iné to zase veľmi nenadchlo. Ono to celé bude tým, že hod lietajúcim tanierom nemusí hneď zvládnuť každý. Predsa len to chce presný hod, aby váš spoluhráč mohol frisbee tečovať a zasiahnuť kôš.

Nakoniec sme deťom urobili turnaj dvojíc a hrali všetci, stačilo dať silnejšie so slabšími. Hra je určite veľmi zaujímavá a donúti vás k pohybu. Prevedenie PRO obsahuje už aj dlho žiadaný vak, takže hru po hre zbalíte, odnesiete a ďalší deň sa zase pustíte do hry.

Pokiaľ vás zaujíma viac o hre, určite si prečítajte recenziu na našom blogu alebo sa pozrite na videorecenziu hry na našom Youtube kanále.

Kanjam - videorecenzia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

KanjamHra KanJam pochádza z USA, kde ju od roku 2006 vyrába KanJam LLC. Zaujímavé na samotnej výrobe je, že hra je skutočne vyrobená v Spojených štátoch, produkt teda nemá značku Made in China.

KanJam je tak dôkazom, že nie všetko musí byť vyrobené v Číne, a že aj inde možno vyrobiť hru, ktorá je lepšia, kvalitnejšia a hlavne lacnejšie, než keby bola vyrobená a dovezená z Číny.

K dnešnému dňu existuje veľa variantov hry KanJam - Mini, Splash, Glow - svietiacich a rad ďalších.