PRIPRAVTE SA NA SEZÓNU A POZRITE SI VŠETKY NOVINKY ☀️ ✌️

Laserové gravírovanie

Označíme pre vás hry (ale kľudne aj ďalšie doplnky) na všetky príležitosti - firemný piknik, výstavy, študentské akcie, narodeniny, výročie alebo napríklad svadby.

Na hry v drevenom prevedení môžeme pre vás gravírovať alebo laserovať, taktiež aj vyrezať - doštičky s venovaním, menovky,...

Všetky značenia hier vykonávame priamo u nás vo firme, sme tak schopní pre vás zaistiť pomerne rýchle vybavenie vašej zákazky. Laser nám umožňuje na dreve vytvoriť vypálený vzhľad, ktorý sa hodí najmä pre domino, kuželky, Človeče nehnevaj sa.

Dosky na Cornhole sme schopní označiť štítkom, rovnako ako môžeme štítok přidať k väčšine záhradných hier.

Radi spracujeme váš design, návrh zašleme k nahliadnutiu a vy sa rozhodnete, či si danú hru takto predstavujete. Vytvorte si vlastné logo na hry pre vašu akciu už dnes, kontaktujte nás.

Gravírovanie

Ako to funguje

Vyberte si, čo si necháte na hry vygravírovať. Logo bude vyzerať krásne a je to výborná cesta, ako ukázať svoju značku pred ľuďmi, ktorí sa radi hrajú. Môžu to byť aj mená ľudí, dátum svadby, narodeniny

Celý proces je jednoduchý. Pretože máme vlastný laser, zaberie nám proces tvorby 2-3 dni. Kontaktujte nás, spolu vymyslíme, čo by sa k hrám hodilo najlepšie, potom nám zašlete email s vašimi požiadavkami - ideálne dxf, ale poradíme si aj s jpeg, bmp alebo pdf, ale aj s inými soubormi. Následne vám zašleme náhlad k odsúhlaseniu. A potom už môžete čakať na svoju objednávku.

Možný návrh fontov

reklamni-gravirovani

Referencie

 

arte-logo  hco-logo ddmpraha9-logo party-logo

Na čom pracujeme

CNC rezný a gravírovací laser, stroj NUMCO, s pracovnou plochou 90x60cm. K dispozícii máme taktiež zariadenie na gravírovánie rotačných telies.