SEZÓNA V PLNOM PRÚDE, KÚKNITE NA VŠETKY NOVINKY ☀️ ✌️

Laserové gravírovanie

Označíme pre vás hry (ale i ďalšie doplnky) na všetky príležitosti - firemný piknik, výstavy, študentské akcie, narodeniny, výročie alebo napríklad svadby.

Na hry v drevenom prevedení môžeme pre vás gravírovať alebo laserovať, taktiež aj vyrezať - doštičky s venovaním, menovky...

Všetky značenia hier robíme priamo u nás vo firme, sme tak schopní zaistiť pomerne rýchle vybavenie vašej zákazky. Laser nám umožňuje vytvoriť na dreve vypálený vzhľad, ktorý sa hodí najmä pre domino, kolky, Človeče nehnevaj sa.

Dosky na Cornhole vieme označiť štítkom, rovnako ako môžeme štítok přidať k väčšine záhradných hier.

Radi spracujeme váš design, návrh zašleme na nahliadnutie a vy sa rozhodnete, či si danú hru takto predstavujete. Vytvorte si vlastné logo na hry pre vašu akciu už dnes, kontaktujte nás.

Gravírovanie

Ako to funguje

Vyberte si, čo si necháte na hry vygravírovať. Logo bude vyzerať vždy krásne a je to výborná cesta, ako prezentovať svoju značku pred ľuďmi, ktorí majú hry v obľube. Môžu to byť aj mená ľudí, dátum svadby, narodeniny...

Celý proces je jednoduchý. Pretože máme vlastný laser, zaberie nám proces tvorby len 2 - 3 dni. Kontaktujte nás, spoločne vymyslíme, čo by sa k hrám hodilo najlepšie, potom nám zašlete e-mail s vašimi požiadavkami - ideálne dxf, ale poradíme si aj s jpeg, bmp alebo pdf, ale aj s inými formátmi súborov. Následne vám zašleme náhľad na odsúhlasenie. A potom už môžete očakávať svoju objednávku.

Návrh fontov

Gravírovanie

Referencie

 

arte-logo  hco-logo ddmpraha9-logo party-logo

Na čom pracujeme

CNC rezný a gravírovací laser, stroj NUMCO s pracovnou plochou 90 x 60 cm. K dispozícii máme taktiež zariadenie na gravírovanie rotačných telies.