SEZÓNA V PLNOM PRÚDE, KÚKNITE NA VŠETKY NOVINKY ☀️ ✌️

Vlastné foto hier

STOA - vlastné fotoKu všetkým produktom, ktoré ponúkame na našich stránkach pre vás zabezpečujeme vlastné fotografie. Vieme, že pri predaji na internete je pre vás veľmi dôležité sa na hry pozrieť z viac než len z jedného uhlu.

Snažíme sa hry fotiť v exteriéri, tak aby ste mohli vidieť ako hry vyzerajú predovšetkým v exteriéri. Ako ateliér nám slúži priestor pred našou kanceláriou, záhrada, ale aj golfové ihrisko pre deti a začiatočníkov v Zloníne.

Fotografie pre vás fotíme na Canon PowerShot S95 v plnom rozlíšení (3648×2736). V e-shope a na webe ich potom ukladáme v rozlíšení 1024x768, veríme, že kvalita pre detailné prehliadanie produktov je v tomto rozlíšení dostatočná. Ak však potrebujete fotografie napríklad pre komerčné účely (do časopisov, magazínov, článkov...), nie je problém pre nás vám fotografie zaslať (s povolením autora).

Väčšina našich fotografií obsahuje vlastnú vodotlač, pretože vám chceme ukázať, že sa jedná o naše fotografie a foto nepreberáme z iných webov, ale dávame si tú prácu, aby ste presne pred nákupom vedeli a videli čo kupujete. Ak sa vám zdá, že niektorý uhol fotografie u hry chýba alebo vám chýba nejaký detail, neváhajte nám to napísať.

K rozhodnutiu o kúpe vám môžu pomôcť recenzie hier na našom blogu: https://blog.zahradnizabava.cz.

Fotíme vlastné fotografie