PRIPRAVTE SA NA SEZÓNU A KÚKNITE NA VŠETKY NOVINKY ☀️ ✌️

O nás

STOA-Záhradní minigolf: sme rodinná firma, ktorá vyrába, predáva a prenajíma vonkajšie hry a aktivity.

od roku 2006 pre vás vyrábame obľúbené hry. Počas tejto doby sme realizovali množstvo objednávok našich hier.

Vieme, čo robíme, preto vám dokážeme poradiť alebo s vami prekonzultovať vaše požiadavky. Pretože množstvo hier priamo vyrábame, môžeme hry pre vás upraviť, dodať iné farby... Vieme, ktoré hry letía, vieme, ktoré budú hitom.

Každý rok sa snažíme na trh priniesť nové hry (napríklad súbor hier Drá-kula, Hookbruč, Garden-rondo, Hexagól, Ketchit,...) alebo nové prevedenia - ďalšie hracie plochy, veľkosti, tvary a mnoho ďalšieho.

Zahradná Zábava

Zúčastňujeme sa výstav (tradične For-Garden a GaLaBau, Norimberk), dočítate sa o nás v magazínoch, najmä tých, ktoré se venujú záhrade a bývaniu. Hru Hookbruč si dramaturgovia vybrali do programu Sama Doma, ČT (iVysielanie - TU). Máme vlastné stredisko, ktoré se venuje tvorbe nových hier.

Certifikát na naše drevené herné prvky potvrdzuje kvalitu a zdravotnú nezávadnosť. Herné prvky spĺňajú najnovšie normy EN 71-1,2,3.

Konštrukcie a prevedenie hier pre verejný sektor spĺňajú normu EN 1176 Zariadenie a povrch detského ihriska. Neustále pracujeme na tom, aby sme vám prinášali kvalitné české výrobky s potrebnými atestami.

Kompletnú ponuku hier nájdete vždy na našich stránkach www.zahradnazabava.sk.

Baví nás, robiť vám radosť. Prajeme vám peknú hru a príjemnú zábavu.

 

 

Prečo si vybrať nás?

 • Netradičné výrobky v kvalitnom drevenom prevedení.

 • Kompletná ponuka záhradných a vonkajších hier na jednom mieste.

 • Nič neskrývame, náš cenník je pre vám vždy k dispozíci online alebo na stiahnutie.

 • Drevené výrobky vyrobené z kvalitného tvrdého dreva - buk.

 • Drevené herné prvky spĺňajú normy EN 71-1,2,3.

 • Konštrukcie a prevedenie hier pre verejný sektor spĺňajú normu EN 1176.

 • Dlhoročné skúsenosti s výrobou hier - hry pre vás vyrábame už od roku 2006.

 • Hry, ktoré dovážame si vyberáme a kontrolujeme kvalitu.

 • Poradíme vám denne od 8. do 22. hodiny. Volajte: +421 222 205 893.

 • Darček ku každej objednávke - drevená medaila za 1. miesto. Pre väčšie objednávky sada medailí 1-3 miesto.

 • A to nejdôležitejšie... BAVÍ NÁS ROBIŤ VÁM RADOSŤ...

 

Milujeme hry - STOA

 

Prečo vybrať drevené hry?

 • Drevené hry sú bezpečné. Väčšina hier nie je vyrobená z malých kúskov, preto sú bezpečnejšie aj pre malé deti.

 • Drevené hry sú odolnejšie voči nárazom v porovnaní s inými materiálmi. Vzhľadom na to, že pri drevených hrách nemôže dôjsť k tak ľahkému poškodeniu, ich životnosť je dlhšia. Sú to hry pre niekoľko generácií.

 • Drevené hry sú ekologické. Drevo je prírodný produkt, je teda biologicky rozložiteľný. Hry v kombinácii s ekologickým náterom nie sú nebezpečné pre detské zdravie. To potvrdzuje aj certifikát na všetky drevené herné prvky EN 71-1,2,3, ktorý nám vydal TZÚS Praha, o.z., Zkušební ústav lehkého průmyslu České Budějovice.

 • Drevené hry vyzerajú krásne. Hry sú vyrábané väčšinou ručne, a teda tí, ktorí majú radi ručnú výrobu môžu považovat tieto hry zároveň za umelecké diela, ktoré vždy zaujmú pozornosť (veľké záhradné šachy, veľké Človeče nehnevaj sa...).

ZahradnáZábava.sk

Vieme, že toto všetko je nutné zohľadniť v cene. Hry z dreva vychádzajú v porovnaní s hrami z iných materiálov ako luxusný tovar. Napriek tomu - nenechajte krásu drevených hier a hračiek nahradiť lacným pestrofarebným plastom!

 

Kvalita, kvalita, kvalita...

Už mnoho zákazníkov sa presvedčilo, že kvalita je pre nás prvoradá. Kvalitné produkty z kvalitných materiálov, kvalitné služby, kvalitný predpredajný i popredajný servis.

Nezaujímajú nás lacné, nekvalitné vonkajšie hry, ktoré môžete nájsť na stovkách rôznych weboch.

Zaujímajú nás produkty, ktoré nám prejdú rukami a ktoré vyrábame a dodávame z nejakého dôvodu. V ponuke nechceme mať to, čo ostatní alebo sťahovať feedy od bezpočtu veľkých dodávateľov. Chceme byť lepší, originálnejší a ponúknuť vám vonkajšie hry "inak".

Ak nie sme s kvalitou spokojní, radšej vám hru alebo hry neponúkneme. Chceme vystúpiť z radu a ponúkať vám len to, s čím budete maximálne spokojní. Či už sú to naše vlastné hry, ktoré vyrábame pod značkou - STOA-Zahradní minigolf s.r.o., alebo hry našich dalších dodávateľov - BEX Sport AB, Uber Games, BS-Toys.

 

Prečítajte si o nás viac...

Náš príbeh

Realizácia hier

Showroom hier

Výstavy a média

Certifikáty

Vlastné foto hier

Videorecenzie hier

Výroba hier