PRIPRAVTE SA NA SEZÓNU A KÚKNITE NA VŠETKY NOVINKY ☀️ ✌️

Užitočné informácie

Garancia spokojnosti

Bezpečné hry

Všetky drevené hry spĺňajú najnovšie normy EN 71-1,2,3. Konštrukcia a prevedenie hier pre verejný sektor spĺňajú EN 1176 - označenie "certifikát".

 

Najväčší výber kvalitných vonkajších hier

Viac než 95 % sortimentu máme skladom, k vzhliadnutiu v našom showroome.

 

Sme výrobcovia hier a dovozcovia ďalších záhradných hier

Garantujeme originalitu tovaru.

 

Servisná a technická podpora

Platí pre všetok ponúkaný aj nakúpený sortiment, v záručnej i po záručnej dobe. Radi s vami preberieme možnosti inštalácie a montáže.

 

Spokojný nákup alebo vrátenie peňazí pri oprávnenej reklamácii

Tovar vymeníme ihneď a následnú reklamáciu riešime ako výrobca obratom, prípadne sami u tovaru, ktorý dovážame. Celý proces pre vás maximálne zjednodušíme.

 

Vrátenie tovaru do 30 dní

Našim hrám veríme a sme presvedčení, že robíme maximum preto, aby ste vybrali tú správnu hru. Ponúkame vám 30 dní na vrátenie bez udania dôvodu.

 

Odpovede na vaše otázky obratom

Môžete nám zavolať denne od 8. do 22. hodiny, mailovať nonstop alebo sa nás spýtať na chate Smartsupp (vpravo dole).

 

Výber hier vám chceme uľahčiť

Fotíme vlastné fotografie hier a natáčame pre vás videorecenzie a predstavenia hier. Presne tak viete, čo kupujete.

 

Maximum informácií pri všetkých produktoch

Prejdite si detailné popisy výrobkov v e-shope, pozrite si fotografie, videá, prečítajte si recenzie o hrách na našom blogu.

 

Dlhoročná tradícia od roku 2006

Už od roku 2006 se zaoberáme výrobou hier, sledujeme trendy, novinky...

 

Garantujeme odbornosť, vonkajšími hrami žijeme :)

Za našou výrobou hier stojí mnoho prototypov a vychytávok, tak aby sme vám priniesli kvalitné hry. Naše hry, aj hry ktoré dovážame, pre vás testujeme. Dokážeme vám tak vždy poradiť. Alebo hľadajte odpovede v našej poradni.

 

Baví nás robiť vám radosť...

stoa-garance

 

...neveríte? Tak mi zavolajte, rád s vami všetko preberiem

Volám sa Ondřej Vrabec, a na tejto fotke pre vás fotím jednu z hier. Snažím sa mať prehľad o všetkých vašich objednávkach a verte mi, naše hry ma bavia a vy ste pre mňa to najdôležitejšie.

Ondrej Vrabec

Spolupráca

Návrh a realizácia hier / realizácia záhrad, parkov

Ste voľnočasové zariadenie, organizácia pracujúca s deťmi alebo seniormi, firma nebo reklamná agentúra? V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať pre bližšie informácie. Ponúkame:

 • hry zapožičiame na vaše akcie, pripravíme turnaj alebo celú akciu

 • poradíme s návrhom a umiestnením jednotlivých hier do vášho zariadenia alebo firmy

 • konzultácie, ktoré hry sú "in", čo bude hitom...

 • dodanie podkladov k dokumentácii (projekty, návrhy)

Distribuce her

Veľkoobchod / distribútor

Páči sa vám náš sortiment, predávate zaujímavé produkty a naše hry vám zapadajú do konceptu? Sme výrobcovia hier značky STOA-Zahradní minigolf a tiež dovozcovia hier od značiek BEX Sport, BS Toys, UberGames. V prípadě záujmu nás neváhajte kontaktovať pre bližšie informácie. Ponúkame:

 • predaj hier formou nákup/predaj -> veľkoobchodný cenník zašleme na vyžiadanie

 • hry máme skladom -> krátká dodacia doba

 • hry máme v dostatočnom množstve -> nie je problém kedykoľvek dodať

 

Ďalšie formy spolupráce

Ste blogger, youtuber či iný influencer?

Napíšte o nás na svojom blogu, natočte video, "tagujte nás" - @venkovnihry, alebo nás inak zviditeľnite. Za vašu aktivitu ponúkame barter alebo zodpovedajúci honorár.

 

Pošlite nám fotky, videá, ukážky realizácií

Podeľte sa s ostatnými ako hry hráte, ako ste si pripravili hraciu plochu, koľkí hráči hry hrali, vaše vylepšenia... Na sociálnej sieti Instagram označte fotku @venkovnihry.

 

Napíšte recenziu hry

Ideálne priamo k hodnoteniu jednotlivých hier na stránke detailu produktu. Pomôžte ostatným vybrať tú správnu hru. Napíšte, čo sa vám na hre páčilo alebo naopak, čo vás zarazilo.

 

Sociálne siete

Ďakujeme za vašu podporu. Základnou formou podpory je stať sa fanúšikom na sociálnych sieťach: Facebook, Twitter, Instagram, Youtube... a zdielať tak so svojimi priateľmi náš príbeh.

Dostupnosť hier

Aká je dostupnosť hier?

Našou maximálnou snahou je vybaviť vašu objednávku čo najskôr. Veľké množstvo vonkajších hier vyrábame sami. Vzhľadom na charakter niektorých z nich, občas potrebujeme na hrách niečo dorobiť.

Ak na rýchlom dodaní tovaru naozaj trváte, odporúčame aktuálnu dostupnosť hier a možnosti dodania overiť telefonicky: +421 222 205 893.

Ako je to teda obvykle s dostupnosťou jednotlivých hier.

Hry

Skladom / Ihneď k odoslaniu

 • Ak sa jedná o menšiu záhradnú hru - naše drevené kocky, domino, Človeče nehnevaj sa, petanque, záhradné hry firmy BEX Sport, Uber Games, Cornhole, Kendama... sme schopní takúto objednávku vybaviť takmer obratom. Dodacia doba je max 2 - 3 pracovné dni.
 • Osobný odber v Zloníne (Praha-východ, ČR) je možný len po predchádzujúcej telefonickej dohode.
 • Majte prosím na pamäti, že môžeme byť s veľkými hrami niekde na realizácii, jazdíme a rozvážame hry,...
 • Avšak platí: chceme vybaviť vašu objednávku bez odkladu.

Skladom

 • Najmä veľké hry (minigolf, kolky, Garden-rondo, Drá-kula,...), ktoré sú v e-shope označené ako "skladom" máme skutočne v sklade. Niekedy môže byť potreba u hier niečo dorobiť - tu skrutka, tu doska.
 • Vzhľadom na charakter tovaru ide často o zákazkovú výrobu.
 • Dajte nám prosím čas na to, vašu objednávku poriadne pripraviť, zabaliť, expedovať. Niektoré hry sami rozvážame, takže je potrea sa tiež včas dohodnúť na termíne rozvozu.
 • Opät platí: chceme vybaviť objednávku bez odkladu.
 • Osobný odber týchto veľkých hier je možný v Zloníně (Praha-východ, ČR) po predchádzajúcej telefonickej dohode.

1-2 týždne

 • Môže sa jednať o dodatočné práškové lakovanie, doobjednanie potrebného počtu dlažby, menšiu dovýrobu něiekteorých komponentůov alebo čakáme na zásielku zo zahraničia.
 • Taktiež platí: o termíne vybavenia zásielky vás budeme včas informovať.

3-4 týždne

 • Nie sme za to radi, snažíme se mať všetok sortiment pre vás pripravený. Môže sa ale stáť, že kovové konštrukcie sú práve vo výrobe, je potrebné ich pozinkovať, výroba bola posunutá, pretože niektorá hra musela dostat prednosť,...
 • Našou snahou je dodať vám kvalitný výrobok v rozumnom čase.
 • Ak sa s objednávkou tovaru ponáhľate, doporučujeme aspoň včasnou rezerváciou, informovať nás o vašom záujme o hry,... Budeme tak lepšie pripravení na dodanie v dohodnutom termíne.

Momentálne nedostupné / Na dotaz

 • Čas od času sa stane, že niektoré hry už nie sme schopní vyrábať. Alebo nie je  možné ich už zohnať od dodávateľov u nás či v zahraničí. Pracujeme na tom, aby sme hru zaradili späť, čo najskôr. Sledujte naše webové stránky.

Vypredané

 • Výroba týchto hier skončila. V súčasnej dobe neplánujeme ich opätovné zaradenie do sortimentu. U hier naších dodávateľov sa jedná o podobný scenár - dodávateľ neplánuje hry zaradiť alebo hľadá alternatívu za tieto hry.

 Hry skladom