VSETKY NOVINKY NA JEDNOM MIESTE. ✌️☀️

Prezentácie a výstavy

Už v roku 2007 sme se zúčastnili veľkého záhradneho veľtrhu Zahrada Čech, ktorý sa každoročne koná v Litoměřicích. Vtedy sme mali k dispozíci pevný stánok na vonkajšej ploche a ďalší priestor pre prezentáciu Zahradního minigolfu priamo na trávnatej ploche uprostred výstaviska.

Pravidelne od roku 2008 sú naše výrobky dostupné na veľtrhu For Garden, PVA Praha Letňany. Menšie výstavy a prezentácie v rámci celej ČR sú samozrejmosťou (Hry + Hlavolamy Zlín, Zažít město jinak Praha, Setkání sousedů MAS nad Prahou Předboj,...).

A nebránime sa ani Európe... V roku 2014 sme sa prvýkrát zúčastnili medzinárodného veľtrhu GaLaBau v Norimbergu (medzinárodný veľtrh mestskej zelene a otvorených priestorov).

Každoročne sa inšpirujeme na veľtrhu Spielwarenmesse (najväčší veľtrh s detským sortimentom v Európe), ktorý sa koná vždy začiatkom roku v nemeckom Norimbergu.

V roku 2015 sme taktiež prvýkrát zavítali na veľtrh Spoga-Gafa (medzinárodný veľtrh záhrady a voľného času) v Kolíne nad Rýnom v Nemecku...

 

Médiá

HRY S PŘÁTELI - ČT DOBRÉ RÁNO, 30.7.2021

Dobré ráno s ČT

SPIN LADDER - ČT DÉČKO, PLANETA YO 5.9.2018

Planeta YO - Spin Ladder

HOOKBRUČ - ČT1, SAMA DOMA 1.10.2014

Hookbruč - Sama doma

Hry netradičně - ČT1, Dobré ráno s Jedničkou 18.8.2010

Klasické hry netradičně

 

Časopisy

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie