Expedujeme obratem.
Hry skladom odosielame zvyčajne druhý deň.

FAQ

Pred nákupom

Garancia spokojnosti

Presvedčte sa o nákupe u nás... "Baví nás robiť vám radosť..." - za tým si stojíme!

 

Recenzie našich zákazníkov

heureka

Najlepším doporučením pred vašim nákupom sú spokojní zákazníci. Pozrite sa na hodnotenie zákazníkov, ktorí u nás už nakupovali, najlepšíe piamo na našom webe alebo sa môžete pozrieť na recenzie na Heuréka.sk.

Za vašu spätnú väzbu po nákupe budeme vždy veľmi radi. Vaše námety, pripoienky, otázky nám kedykoľvek napíšte alebo zavolajte.

 

RECENZiE HiER NA BLOGU

Recenzie zahradných hier

Píšeme pre vás vlastné recenzie hier. Odkaz na recenziu nájdete taktiež priamo v popise produktu jednotlivých hier.

Nie ste si istí výberom hry? Pozrite sa na náš blog záhradných a vonkajších hier.

 

Videorecenzie a predstavenie hier

Youtube kanál STOA-Zahradní Zábava

Natáčame pre vás vlastné videorecenzie hier. Videá sú obvykle vložené tiež priamo v popise produktu, alebo ich hľadajte v záložke "video".

Odpoveď možno nájdete vo videu na našom Youtube kanáli: https://www.youtube.com/user/zahradniminigolf.

Ako vybrať hru...

Hry na zahradu

Tieto články, ktoré pre vás píšeme na blogu, budú  možno presne, to čo hľadáte... Stále váhate, tak nám zavolajte alebo napíšte.

AKO VYBRAŤ HRU DO HOTELU / PENZIÓNU?

Prečítajte si na našom blogu: https://blog.zahradnizabava.cz.

AKO VYBRAŤ HRU NA KÚPALISKO / DO KEMPU?

Prečítajte si na našom blogu: https://blog.zahradnizabava.cz.

AKO VYBRAŤ HRY PRE SENIOROV?

Prečítajte si na našom blogu: https://blog.zahradnizabava.cz.

AKO VYBRAŤ HRU PRE DETI?

Prečítajte si na našom blogu: https://blog.zahradnizabava.cz.

AKO VYBRAŤ HRU NA PÁRTY ALEBO OSLAVU?

Prečítajte si na našom blogu: https://blog.zahradnizabava.cz.

AKO VYBRAŤ ZÁHRADNÚ HRU?

Prečítajte si na našom blogu: https://blog.zahradnizabava.cz.

AKO VYBRAŤ HRU NA DOMA / DO KLUBOVNE / UČEBNE?

Prečítajte si na našom blogu: https://blog.zahradnizabava.cz.

AKO VYBRAŤ HRU NA SVADBU?

Prečítajte si na našom blogu: https://blog.zahradnizabava.cz.

AKO VYBRAŤ HRU KU GRILOVANIU?

Prečítajte si na našom blogu: https://blog.zahradnizabava.cz.

AKO VYBRAŤ HRU NA PRÁZDNINY?

Prečítajte si  na našom blogu: https://blog.zahradnizabava.cz.

AKO VYBRAŤ HRU NA FIREMNÚ AKCIU?

Prečítajte si na našom blogu: https://blog.zahradnizabava.cz.

AKO VYBRAŤ HRU NA ZIMU?

Prečítajte si na našom blogu: https://blog.zahradnizabava.cz.

AKO VYBRAŤ HRU PRE INDOOR AKCIU?

Prečítajte si na našom blogu: https://blog.zahradnizabava.cz.

 

POŠTOVNÉ A DOPRAVA

Zistitite si cenu za dopravu... Nájdete pri každom produkte v záložke "Poštovné" ihneď orientačnú cenu za dopravu hier.

 

OBCHODNÉ PODMIENKY

Málokto ich číta, ale tu ich pre vás máme. Nedelame zadne "boty" - vy - náš zákazník - ste pre nás na prvom mieste. Za to vám ručím. Ondřej Vrabec, majiteľ.

 

PODMIENKY OCHRANY OSOBNýCH ÚDAJOV

Dňa 25.5. nadobudli platnosť nové podmienky ochrany osobných údajov - GDPR. Vaše osobné údaje sú u nás v bezpečí, podnikli sme všetky potrebné kroky, aby tomu tak bolo. Nemusíte mať žiadne obavy, to vám garantujem. Ondřej Vrabec, majiteľ.

Rozmery a inštalácia

HRACIA PLOCHA

Prečo doporučujeme pod niektoré naše hry (minigolf, ruské kuželky,...) vhodnú hraciu plochu (dlažbu, betón, štrkové podložie...)?

Chceme aby vám naše hry mohli dlho a k vašej plnej spokojnosti dobre slúžiť. Umiestnením hier na vhodnú plochu zaistíte, že sa pod konštrukciou nebude držať voda, priestor pod hrou bude dobre prevzdušnený... a vaše hry budú aj na takom priestoru krásne vyzerať a to je predsa dôležité.

Nedoporučujeme hry - minigolf, Ruské kolky - umiestniť priamo do trávy, také riešenie môže výrazne znížiť životnosť konštrukcie hier.

Bannerové plátno/Banner (hracia plocha) - doporučujeme umiestniť na spevnený povrch, tak aby postavičky mali stabilitu.

Saténový obrus (hracia plocha) -  umiestnenie napríklad na stôl alebo pevný podklad. Potrebné schovávať.

Herná plocha instalace

Hracia plocha - dokumentácia

  • Záhradný minigolf: sťahujte TU

  • Ruské kuželky: sťahujte TU

  • Garden-rondo: sťahujte TU

  • Človeče nehnevaj sa: sťahujte TU

  • Šachy: sťahujte TU

  • Hookbruč: sťahujte TU

 

HRACIE KONŠTRUKCiE

Nami dodávané konštrukcie sú v základe pozinkované (lakované prevedenia sú lakované vonkajšou základovou farbou a až potom je nanesený vrchný vonkajší lak). Žiarové zinkovanie zaisťuje bez údržby protikoróznu ochranu často po celú dobu životnosti výrobku a má výbornú odolnosť voči poškodeniu.

Prášková farba/lakovanie má skôr estetický vplyv na to, ako bude hra u vás vyzerať - zladiť s vami používanými farbami, zladiť s inými hrami, vytvoriť veselé farby atď. Avšak základová vonkajšia farba a následne vonkajší lak poskytujú štandard podobný žiarovému zinkovaniu - teda protikoróznu ochranu a dlhú životnosť.

Sme presvedčení, že strieborná farba - zinkovanie / lakovanie - je vhodná pre väčšinu zariadení. Avšak úpravám konštrukcií podľa vašich ďalších požiadavok (farebné možnosti podľa stupnice RAL) sa samozrejme vôbec nebránime. Pozrite sa na lakované prevedenia jednotlivých hier, tie vyzerajú naozaj krásne!

 Hrací konštrukcie

HERNÉ PRVKY

Všetky drevené herné prvky (výrobca STOA-Zahradní minigolf) sú vyrobené z kvalitného dobre vysušeného bukového dreva (patrí do skupiny tvrdých driev). Takto vysústružené herné prvky sú natreté a lakované vonkajším ochranným náterom.

Lakovanie dreva je neoddeliteľnou súčasťou prípravy herných prvkov (nie len) pre vonkajšie použitie. Drevo je treba chrániť pred povetrnostnými vplyvmi a starnutím. Preto je nutné ich konzervovať ochranným vonkajším lakom, takéto riešenie výrazne predĺži životnosť výrobku.

K povrchovej úprave používame vonkajší lak, ktorý obsahuje vysoko účinný UV filter, ktorý chrání drevo pred účinkami slnečného žiarenia a povetrnostnými vplyvmi. Vodeodolná receptúra odpudzuje vodu a brání jej prenikaniu do dreva. Lak tvorí pružný povrch a chrání tak drevo pred praskaním a olupovaním.

Všetky kuželky a postavičky sú vyrobené v našom vlastnom designu, najmä šachové figúrky sú zaujímavé práve pre svoj netradičný vzhľad.

Bukové drevo

Väčšina výrobkov firmy STOA-Zahradní minigolf. Bukové drevo patrí z listnatých stromov k najznámejším. Je tvrdé, málo pružné, pomerne pevné. Farbu má svetlo hnedú až s nádychom do ružova, parením získá tmavšiu, charakteristickú farbu. Je rovnorodé a husté. Podľa tvrdosti patrí do skupiny tvrdých driev. Test tvrdosti Janka - 1300.

Kaučukovník

Väčšina výrobkov firmy BEX Sport AB. Niekedy známy jako gumovník. Veľmi ťažké a ľahko udržovateľné drevo. Vzhľadom k jeho necitlivosti na zmeny vlhkosti, je drevo vhodné k výrobe vonkajších hier. Test tvrdosti Janka - 984.

Ostatné

Hra Mikádo - breza (test tvrdosti Janka - 760), Záhradná veža - borovica  (test tvrdosti Janka - 870), Veľké domino a Pexeso BEX - bambus  (test tvrdosti Janka - 1800).

Drevené herné prvky 

Certifikáty

Certifikát na naše drevené herné prvky (kuželky, človeče, šachy, domino,...) potvrdzuje kvalitu a zdravotnú nezávadnosť. Herné prvky splňujú najnovjšie normy EN 71-1,2,3. Máloktoré vonkajšie hry na trhu disponujú certifikáciou, ktorá chrání vaše zdravie.

Konštrukcia a prevedenie hier pre verejný sektor splňujú normu EN 1176 Zařízení a povrch dětského hřiště. Neustále pracujeme na tom, prinášať vám kvalitné výrobky s potrebnými atestami.

Certifikáty vám radi odošleme na vyžiadanie.

Inšpirácie

Hracia plocha - Inšpirácia

Inšpirujte sa niektorými našimi realizáciami. Chcete sa pochváliť vlastnou realizáciou? Určite nám pošlite vaše fotografie, radi ich s vašim súhlasom budeme prezentovať na našom webe. Vopred veľmi pekne ďakujeme za zaslanie fotografií.