PRIPRAVTE SA NA SEZÓNU A KÚKNITE NA VŠETKY NOVINKY ☀️ ✌️

Po nákupe

Ďakujeme, že sa hráte s nami.

Som veľmi rád, že dôverujete našej značke a vážim si to. Pevne verím, že vám hry z nášho obchodu spríjemnia mnoho voľných chvíľ.

Prioritou je pre nás spolupráca so zákazníkom založená na priateľskom vzťahu a vaša maximálna spokojnosť nielen z uskutočneného nákupu, ale aj zo starostlivosti pred, počas a po samotnom nákupe.

Ak budete mať akékoľvek otázky, pripomienky alebo priania, neváhajte sa na nás kedykoľvek obrátiť.

Budem veľmi rád, ak sa podelíte o váš nákup s ostatnými - priamo na našom webe, na Heuréka.sk (príde vám automatický e-mail) alebo na Zboží.cz. Alebo mi spätnú väzbu napíšte e-mailom na: info@zahradnazabava.sk. Takéto odporučenie a vaša spätná väzba je pre nás najlepší spôsob pochvaly a vizitka pre ostatných zákazníkov.

Zverejnite fotografie hier na Facebooku alebo Instagrame pod hashtagom #venkovnihry - ďakujeme, že s nami píšete náš príbeh.

Ondřej Vrabec, majiteľ STOA-Zahradní minigolf s.r.o.

Zahradná Zábava 

Píšte s nami príbeh vonkajších hier

#venkovnihry

Recenzie od zákazníkov

Ďakujeme veľmi pekne za vaše hodnotenia a spätnú väzbu priamo na našom webe, prípadne na serveri Heuréka.sk. Ukážte ďalším potenciálnym zákazníkom, že svoju prácú robíme s láskou a snahou vždy vám vyjsť maximálne v ústrety.

Rovnako nás môžete ohodnotiť na ďalšom českom serveri Zboží.cz. Aj tu môžete uviesť slovné a hviezdičkové hodnotenie vášho nákupu u nás. Našou snahou je vaša maximálna spokojnosť. Chceme, abyste vedeli, že ste si vybrali dobre.

Za vašu spätnú väzbu po nákupe budeme vždy radi. Vaše námety, pripomienky, otázky mi napíšte kedykoľvek e-mailom.

Zahradná Zábava

Pozvánka na párty

Vytlačte, doplňte čas a miesto konania a začnite rozposielať medzi kamarátov a priateľov... táto párty bude jazda!

Vrátenie, reklamácia tovaru a záruka

Neteší nás to, ale nikto nie je neomylný. Ak budete mať akýkoľvek problém, kontaktujte nás, aby sme našli najlepšie riešenie. Za komplikácie sa vopred ospravedlňujeme, a urobíme maximum pre to, aby celý proces prebehol hladko.