PRIPRAVTE SA NA SEZÓNU A POZRITE SI VŠETKY NOVINKY ☀️ ✌️

Po nákupe

Ďakujeme, že sa hráte s nami.

Som veľmi rád, že dôverujete našej značke a vážím si to. Pevne verím, že vám hry z nášho obchodu spríjemnia mnoho voľných chvíľ.

Prioritou je u nás spolupráca so zákazníkom založená na priateľskom vzťahu a vaša maximálna spokojnosť nie len z uskutočneného nákupu, ale aj zo starostlivosti pred, počas a po samotnom nákupe.

Ak budete mať akékoľvek otázky, pripomienky alebo priania, neváhajte sa na nás kedykoľvek obrátiť.

Budem veľmi rád, ak sa podelíte o váš nákup s ostatnými - priamo na našom webe, na Heuréka.sk (príde vám automatický e-mail) alebo na Zboží.cz. Alebo mi spätnú vázbu napíšte emailem na: info@zahradnazabava.sk. Takéto doporučenie a spätná väzba nášho obchodu je pre nás najlepší spôsob pochvaly a vizitka pre ostatných zákazníkov so spokojnosťou nákupu u nás.

Zverejnite fotografie hier na Facebooku alebo Instagrame pod hashtagom #venkovnihry - ďakujeme, že s nami píšete náš príbeh.

Ondřej Vrabec, majiteľ STOA-Zahradní minigolf s.r.o.

Zahradná Zábava 

Píšte s nami príbeh vonkajších hier

#venkovnihry

Recenzie od zákazníkov

Ďakujeme veľmi pekne  za vaše hodnotenia a spätnú väzbu priamo na našom webe a ďalej na serveri Heuréka.sk. Ukážte ďalším potenciálnym zákazníkom, že svoju prácú robíme s láskou a vždy sa vám budeme snažiť výjsť maximálne v ústrety.

Rovnako nás môžete ohodnotiť na ďalšom českom serveri - Zboží.cz. Taktiež tu môžete uviesť slovné aj hviezdičkové hodnotenie vášho nákupu u nás. Naša snaha je vaša maximálna spokojnosť s nákupom u nás. Chceme, abyste vedeli, že ste si vybrali dobre.

Za vašu spätnú väzbu po nákupe budeme vždy radi. Vaše námety, pripomienky, otázky mi napíšte kedykoľvek e-mailom.

Zahradná Zábava

Pozvánka na párty

Vytlačte, doplňte čas a miesto konania a začnite rozposielať medzi kamarátov a priateľov... táto párty to bude jazda!

Vrátenie, reklamácia sortimentu a záruka

Nie sme za to radi, ale nikto nie je neomylný. Ak budete mať akýkoľvek problém, kontaktujte nás aby sme našli najlepšie riešenie. Za komplikácie sa vopred ospravedlňujeme ale urobíme maximum pre to, aby celý proces prebehol hladko.