Rollors EU

€59 €49 bez DPH
Vypredané

Rollors po dlhej dobe opäť zpat! Jedna z najpopulárnejších hier z USA. Európske prevedenie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Rollors je kombinácia niekoľkých hier: Bowling, Petanque a Horseshoes. Hráči rolujú drevené disky proti drevenej tyčke. Hráč, ktorý skončí najbližšie vyhráva. Hráči získavajú body podľa toho ako skončí ich disk, ktorý je z oboch strán rôzne bodovo ohodnotený. Rollors je fantastická hra pre všetkých hráčov bez ohľadu na vek. Najlepšie sa hrá na tráve alebo na zhutnený zemi alebo piesku. ROLLORS ZPAT! Jedná sa o európskej prevedení.

 • Sada obsahuje:
  • 2 tyčky - ako cieľ.
   • Rozmer: výška 30cm - vrátane meracieho zariadenia.
  • 3 drevené disky svetlé.
  • 3 drevené disky tmavé.
   • Rozmer: priemer 12,5cm, hrúbka 3cm.
  • Pravidlá.
  • Prepravná tašku, do ktorej všetko uložíte.

PARAMETRE HRY

Rollors

Počet hráčov: 2 alebo tímy Komunikácia: hodnotenie hier
Doba hrania: 30 minút Stratégia: Hodnotenie vonkajších hier
Vek hráčov: od 4 rokov Náhoda: hry hodnotenie
Náročnosť prípravy: ľahká  

 

recenzia hry

Hra na záhradu

Ondřej hodnotí + / -  
+ Jednoduché pravidlá - Tráva, piesok alebo podobná plocha podmienkou
+ Základnej inštalácie behom chvíľky - Kotúľanie bude chcieť tréning
+ Ideálne ako turnaj  

Balenie hry obsahuje 2 drevené tyčky, 6 drevených diskov, meracie zariadenia a česká pravidlá. Všetko je ďalej dodaný v praktickej taške na jednoduché prenášanie všetkých komponentov hry. Drevené herné prvky sú vyrobené z kvalitného dreva. O hre (americkej verzii) sme napísali kompletnú recenziu, určite si ju prečítajte na našom blogu.

názor experta

Rolors

Toto je hra, na ktorú som strašne dlho čakal a som rád, že sa nám ju konečne podarilo dostať do EU. Rollors je presne ten typ hry, ktorá kombinuje viac hier a preto robí hru tak zaujímavou. Trochu bowlingu, trochu petanque a trochu hry Horseshoes. Kladné recenzie, ktoré hru v zámorí chváli nemôžu byť len tak. Zábava je pri hre zaručená, či už hrá v dvoch, štyroch alebo šiestich hráčoch. A je úplne jedno či nakoniec budú hrať deti, dospelí alebo napríklad aj seniori. Peknú hru a veľa zábavy, táto hra vás chytí!

Ak vás zaujíma viac o hre, určite si prečítajte recenziu na našom blogu alebo sa pozrite na videorecenziu hry na našom Youtube kanáli.

Dodatočné parametre

Kategória: Hry na záhradu
typ: vonkajšia
Vek: 4 roky a viac

Rollors - videorecenzie hry

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bex Sport AB

Švédsky výrobca záhradných hier. Producent tradičných drevených hier (Kubb, Kroket, Mikádo, Krúžky, Domino pod.) Ale aj menej známych (Spin Ladder, Have Golf, Stick On Line, ...).

U nás v ponuke nájdete kompletnú ponuku (rada BEX - drevené záhradné hry), čo do šírky sortimentu, ale vždy len v prevedení Original alebo PRO - teda s dôrazom na kvalitné drevené prevedenie.

Novo tiež zaraďujeme do našej ponuky vybranej hry z radu Sunsport - letné hry a aktivity (Futbal Kroket, Dropin Hood, ...) a niektoré hry z radu Gamesson (Shuffleboard).