SEZÓNA V PLNOM PRÚDE, KÚKNITE NA VŠETKY NOVINKY ☀️ ✌️

STOA-Zahradní minigolf

STOA-Záhradní minigolf: sme rodinná firma, ktorá vyrába, predáva a prenajíma vonkajšie hry a aktivity.

od roku 2006 pre vás vyrábame obľúbené hry. Počas tejto doby sme realizovali množstvo objednávok našich hier.

Vieme, čo robíme, preto vám dokážeme poradiť alebo s vami prekonzultovať vaše požiadavky. Pretože hry priamo vyrábame, môžeme hry pre vás upraviť, dodať iné farby... Vieme, ktoré hry letia, vieme, ktoré budú hitom.

Každý rok sa snažíme na trh priniesť nové hry (napríklad súbor hier Drá-kula, Hookbruč, Garden-rondo, Hexagól, Ketchit,...) alebo nové prevedenia - ďalšie hracie plochy, veľkosti, tvary a množstvo ďalších.

Hry nás bavia

Zúčastňujeme sa výstav (tradične For-Garden a GaLaBau, Norimberk), dočítate sa o nás v magazínoch, najmä tých, ktoré se venujú záhrade a bývaniu. Hru Hookbruč si dramaturgovia vybrali do programu Sama Doma, ČT (iVysielanie - ZDE). Máme vlastné stredisko, ktoré se venuje tvorbe nových hier.

Certifikát na naše drevené herné prvky potvrdzuje kvalitu a zdravotnú nezávadnosť. Herné prvky spĺňajú najnovšie normy EN 71-1,2,3. Máloktoré vonkajšie hry na trhu disponujú certifikáciou, ktorá chrání vaše zdravie.

Konštrukcie a prevedenie hier pre verejný sektor spĺňajú normu EN 1176 Zariadenie a povrch detského ihriska. Neustále pracujeme na tom, prinášať vám kvalitné české výrobky s potrebnými atestami.

Kompletnú ponuku hier nájdete vždy na našich stránkach www.zahradnizabava.cz. Internetový obchod pro Slovensko nájdete na www.zahradnazabava.sk.

Baví nás, robiť vám radosť. Prajeme vám peknú hru a príjemnú zábavu.

 

Prečo si vybrať nás?

 • Netradičný tovar, v kvalitnom drevenom prevedení.

 • Kompletná ponuka záhradných a vonkajších hier na jednom mieste.

 • Nič neskrývame, náš cenník je pre vás vždy k dispozíci online alebo k stiahnutiu.

 • Drevené výrobky vyrobené z kvalitného tvrdého dreva - buk.

 • Drevené herné prvky spĺňajú normy EN 71-1,2,3.

 • Konštrukcie a prevedenie hier pre verejný sektor spĺňajú normu EN 1176.

 • Dlhoročné skúsenosti s výrobou hier - hry pre vás vyrábame už od roku 2006.

 • Poradíme vám denne od 8 - 22 hodiny. Volajte: +421 222 205 893.

 • Darček ku každej objednávke - drevená medaily za prvé miesto. Pre väčšie objednávky sada medailí - 1-3 miesto.

 • A to nejdôležitejšie... BAVÍ NÁS, ROBIŤ VÁM RADOSŤ...

 

 

Prečo vybrať drevené hry?

 • Drevené hry sú bezpečné. Väčšina hier nie je vyrobená z malých kúskov, preto sú bezpečnejšie aj pre malé deti.

 • Drevené hry sú odolnejšie voči nárazom v porovnaní s inými materiálmi. Vzhľadom k tomu, že pri drevených hrách nemôže dôjsť k tak ľahkému poškodeniu, ich životnosť je dlhšia. Sú to hry pre niekoľko generácií.

 • Drevené hry sú ekologické. Drevo je prírodný produkt a je teda biologicky rozložiteľný. Hry v kombinácii s ekologickým náterom nie sú nebezpečné pre detské zdravie. To potvrdzuje aj certifikát na všetky drevené herné prvky EN 71-1,2,3, ktorý nám vydal TZÚS Praha, o.z., Zkušební ústav lehkého průmyslu České Budějovice.

 • Drevené hry vyzerajú krásne. Hry sú vyrábané väčšinou ručne, a teda tí, ktorí majú radi ručnú výrobu môžu považovat tieto hry zároveň za umelecké diela, ktoré vždy zaujmú pozornosť (veľké záhradné šachy, veľké človeče nehnevaj sa...).

7

Vieme, že za to všetko je potreba si priplatiť. Hry z dreva vychádzajú v porovnaní s ostatnými hrami z iných materiálov ako luxusný tovar. Napriek tomu - nenechajte lacný pestrofarebný plast nahradiť krásu drevených hier a hračiek!

 

Kvalita, kvalita, kvalita...

Už mnoho zákazníkov sa presvedčilo, že trváme na kvalite... Kvalitných produktoch z kvalitných materiálov, na kvalitných službách, kvalitným pred, aj popredejnom servise.

Nezaujímajú nás všetky tie lacné, nekvalitné vonkajšie hry, ktoré môžete nájsť na stovkách rôznych weboch.

Zaujímajú nás produkty, ktoré nám prejdú rukami a ktoré vyrábame a dodávame z nejakého dôvodu. V ponuke nechceme mať to, čo majú ostatní alebo sťahovať feedy od množstva veľkých dodávateľov, chceme byť lepší než to a ponúknuť vám vonkajšie hry "inak".

Ak nie sme s kvalitou spokojní, radšej vám hru alebo hry neponúkneme. Chceme vystúpiť z rady a ponúkať vám len to, s čím budete maximálne spokojní. Či už sú to naše vlastné hry, ktoré vyrábame pod značkou - STOA-Zahradní minigolf s.r.o., alebo hry našich dalších dodávateľov - BEX Sport AB, Uber Games, BS-Toys.