PRIPRAVTE SA NA SEZÓNU A KÚKNITE NA VŠETKY NOVINKY ☀️ ✌️

Drá-kula - netradičná hra

€1 039 €859 bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Súbor dvoch netradičných hier do škôl, domovov pre seniorov, ako netradičný darček...Ddrá-kula a záhradný bowling.

Detailné informácie

Podrobný popis

základné informácie

Stoa

  • Nové zjednodušené prevedenie!
  • Súbor voľnočasových hier (drá-kula / záhradný bowling) - pre školy, penzióny, domovy seniorov, ale napríklad aj na záhradu.
  • Drá-kula: hra na princípe billiardu - umiestniť do otvorov v dráhe tágom biliardové gule. Každý otvor je inak bodovo ohodnotený.
  • Záhradný bowling: zmenšená verzia klasického bowlingu hraná biliardovým tágom. Zjednodušená verzia - koberec je zakrytý hracou doskou, na ktorú je možné umiestniť kolky.
  • Automatické vrátenie odohraných gulí.
  • Dĺžka stola 2,5 m, šírka 0,5 m, výška 0,7 m.
  • Obsahuje: hrací stôl, tágo (2ks - dve rôzne dĺžky), biliardové gule (4 ks), drevené kolky (10 ks).

doprava

  • Doprava: Zmluvný dopravca. Alebo vlastná doprava s odberom: Zlonín, Praha-východ.

PARAMETRE HRY

Drá-kula

Počet hráčov: 1-neobmedzené Komunikácia: hodnotenie hier
Doba hrania: 30 minút Stratégia: Hodnotenie vonkajších hier
Vek hráčov: od 6 rokov Náhoda: hry hodnotenie
Náročnosť prípravy: ľahká  

 

recenzia hry

dráhový biliard

Ondřej hodnotí + / -  
+ Netradičné a nové voľnočasové hry - Hra nesmie zostávať vonku
+ Farebné prevedenie vyzerá zaujímavo aj ako doplnok ... na záhrade - Hra tágom môže byť obtiažna, je možné nahradiť kotúľaním
+ Systém vrátenia gulí - Môže zaberať miesto, nejde ľahko zložiť

Drá-kula (súbor troch voľnočasových hier), hrací stôl je vyrobený z kvalitnej oceľovej konštrukcie, ktorá je lakovaná práškovou farbou. Drevené kolky pre jednu z hier sú vyrobené z bukového dreva. Tága sú rekreačné drevené a gule pri hre sa používajú biliardové, tréningové... O hre sme napísali kompletnú recenziu, určite si ju prečítajte na našom blogu.

názor experta

Hry pre seniorov

Hru, ktorú sme si vymysleli sami v roku 2012. Pôvodne ako netradičnú a trochu inú hru pre všetkých, u ktorej sa časom ukázalo, že najviac ju využijú školy alebo školské družiny a tiež seniori a domovy pre seniorov. Drá-kula je spojenie dvoch hier - dráhový biliard (zahrať do dier na dráhe, od toho je odvodený aj názov hry) a záhradný bowling (zraziť drevené kolky). Dve hry tak dokážu hráča zabaviť na dlhšiu dobu a hráči si môžu urobiť napríklad medzi sebou vzájomnú súťaž alebo malý turnaj. Menšou nevýhodou môže byť, že je vhodné hru mať a hrať vo vnútornom priestore alebo ju treba upratovať, prípadne prikryť - problematické a náchylné na poveternostné vplyvy sú najmä koberec, postranné "škárovky" a drevené kolky.

Ak vás zaujíma viac o hre, určite si prečítajte recenziu na našom blogu alebo sa pozrite na videorecenziu hry na našom Youtube kanáli.

Drá-kula - predstavenie hry

Drá-kula - zábava pro všetkých

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

STOA Záhradná zábavaČeská rodinná firma, ktorá vyrába, predáva a prenajíma vonkajšie a záhradné hry. Už od roku 2006 pre vás vyrábame obľúbené hry.

Vieme, čo robíme, preto vám dokážeme poradiť a skonzultovať vaše požiadavky.

Zúčastňujeme sa výstav, dočítate sa o nás v magazínoch, robíme maximum na podporu záhradných hier - píšeme vlastný blog, natáčame videorecenzie hier, máme showroom - kde sa na všetky hry môžete pozrieť.

Máme vlastné stredisko, ktoré sa venuje tvorbe nových hier - napríklad hry ako Drá-kula, Hookbruč, Garden-rondo alebo Kečit.

Naša práca nás neskutočne baví, preto je naším hlavným heslom: Baví nás, vám robiť radosť.