VSETKY NOVINKY NA JEDNOM MIESTE. ✌️☀️

Drá-kula - netradičná hra

€1 039 €859 bez DPH
Ihneď k odoslaniu (1 ks)
Môžeme doručiť do:
31.5.2022

Súbor dvoch netradičných hier do škôl, domovov pre seniorov, ako netradičný darček...: drá-kula a záhradný bowling.

Detailné informácie

Podrobný popis

základné informácie

Stoa

  • Nové zjednodušené prevedenie!
  • Súbor voľnočasových hier (drá-kula / záhradné bowling) - pre školy, penzióny, domovy seniorov, ... ale napríklad aj na záhradu.
  • Drá-kula: hra na princípe billiardu - umiestniť do otvorov v dráhe tágom biliardové gule. Každý otvor je inak bodovo ohodnotený.
  • Záhradný bowling: zmenšená verzia klasického bowlingu hraná biliardovým tágom. Zjednodušená verzia - koberec je zakrytý hracej doskou, na ktorú možno umiestniť kolky.
  • Automatické vrátenie odohraných gulí.
  • Dĺžka stola 2,5m, šírka 0,5m, výška 0,7m.
  • Obsahuje: hrací stôl, tágo (2ks - dve rôzne dĺžky), biliardové gule (4ks), drevené kolky (10ks).

doprava

  • Doprava: Zmluvný dopravca. Alebo vlastná doprava s odberom: Zlonín, Praha-východ.

PARAMETRE HRY

Drá-kula

Počet hráčov: 1-neobmedzené Komunikácia: hodnotenie hier
Doba hrania: 30 minút Stratégia: Hodnotenie vonkajších hier
Vek hráčov: od 6 rokov Náhoda: hry hodnotenie
Náročnosť prípravy: ľahká  

 

recenzia hry

dráhový biliard

Ondřej hodnotí + / -  
+ Netradičné a nové voľnočasové hry - Hra nesmie zostávať vonku
+ Farebné prevedenie vyzerá zaujímavo aj ako doplnok ... na záhrade,... - Hra tágom môže byť obtiažna, možno nahradiť kotúľaním
+ Systém vrátenia guľou - Môže zaberať miesto, nejde ľahko zložiť

Drá-kula (súbor troch voľnočasových hier), hrací stôl je vyrobený z kvalitnej oceľovej konštrukcie, ktorá je lakovaná práškovou farbou. Drevené kolky pre jednu z hier sú vyrobené z bukového dreva. Tága sú rekreačné drevená a gule pri hre sa používajú biliardové, tréningové... O hre sme napísali kompletnú recenziu, určite si ju prečítajte na našom blogu.

názor experta

Hry pre seniorov

Hru, ktorú sme si vymysleli sami v roku 2012. Pôvodne ako netradičný a trochu inú hru pre všetkých, u ktorej sa časom ukázalo, že najviac ju využijú školy alebo školské družiny a tiež seniori a domovy pre seniorov. Drá-kula je spojenie dvoch hier - dráhový biliard (zahrať do dier na dráhe a odtiaľ aj názov hry) a záhradné bowling (zraziť drevené kolky). Dve hry, tak dokážu hráča zabaviť na dlhšiu dobu a hráči si môžu urobiť napríklad medzi sebou vzájomnú súťaž alebo malý turnaj. Menšou nevýhodou môže byť, že je vhodné hru mať a hrať vo vnútornom priestore alebo ju treba upratovať, prípadne prikryť - problematické a náchylné na poveternostných vplyvy sú najmä koberec, postranné "škárovky" a drevené kolky.

Ak vás zaujíma viac o hre, určite si prečítajte recenziu na našom blogu alebo sa pozrite na videorecenziu hry na našom Youtube kanáli.

Drá-kula - predstavenie hry

Drá-kula - zábava pro všetkých

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ZahradnáZábava.skČeská rodinná firma, ktorá vyrába, predáva a prenajíma vonkajšie a záhradné hry. Už od roku 2006 pre vás vyrábame obľúbené hry.

Vieme, čo robíme, preto vám dokážeme poradiť a skonzultovať vaše požiadavky.

Zúčastňujeme sa výstav, dočítate sa o nás v magazínoch, robíme maximum na podporu záhradných hier - píšeme vlastný blog, natáčame videorecenzie hier, máme showroom - kde sa na všetky hry môžete pozrieť.

Máme vlastné stredisko, ktoré sa venuje tvorbe nových hier - napríklad hry ako Drá-kula, Hookbruč, Garden-rondo alebo Kečit.

Naša práca nás neskutočne baví, preto je naším hlavným heslom: Baví nás, vám robiť radosť.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie