PRIPRAVTE SA NA SEZÓNU A KÚKNITE NA VŠETKY NOVINKY ☀️ ✌️

Kanjam Illuminate

€79 €65 bez DPH
Ihneď k odoslaniu (5 ks)
Môžeme doručiť do:
27.5.2024
Možnosti doručenia

Kanjam je športová hra s lietajúcim tanierom frisbee a dvoma plastovými košmi - nočné prevedenie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kanjam je nekontaktné športová hra s lietajúcim tanierom a dvoma plastovými košmi. Koše sú od seba vzdialené 15 metrov. Proti sebe hrajú dva dvojčlenné tímy. Cieľom je hodiť lietajúci tanier - frisbee od jedného koša a zasiahnuť druhý kôš. Hráč hádže na kôš, kde je pripravený jeho spoluhráč, ktorý môže frisbee tečovať a tým ho umiestniť do koša. Tím, ktorý ako prvý dosiahne 21 bodov vyhráva. Hra je ideálna na lúku, pláž, do parku alebo na (školskú) záhradu. Toto prevedenie vás nezastaví v hre ani v noci...

Kanjam

Originál Kanjam Illuminate súprava obsahuje:

  • Nové prevedenie: súčasťou je konečne osvetlenie frisbee (umiestnite ho na spodok disku) - takže vás čaká ešte väčší zážitok z hry.
  • Dva odolné ľahko prenosné koša - výška koša 51 cm, priemer koša 42 cm.
  • Koše sú vyrobené z plastu - biele prevedenie.
  • Oficiálne 168 g vážiaci lietajúci tanier - frisbee (vyrobený z recyklovaných materiálov). Priemer frisbee: 27 cm.
  • Osvetlenie hry: dve svetlá, ktoré ľahko pripevníte na prenosné koše - cez suchý zips. Súčasťou je tiež 6x batérie AAA - takže vy sa ihneď môžete pustiť do hry.
  • Samozrejmosťou balenia sú pravidlá.
  • Všetko je dodané v kartónovej krabici pre jednoduché prenášanie košov a frisbee.

Parametre hry

Kanjam

Počet hráčov: 4 (2 tímy) Komunikácia: hodnotenie hier
Doba hrania: 20 minút Stratégia: Hodnotenie vonkajších hier
Vek hráčov: od 6 rokov Náhoda: hry hodnotenie
Náročnosť prípravy: ľahká  

 

Recenzia hry

športová hra

Ondřej hodnotí + / -  
+ Športová hra pre 4 hráčov - Relatívne veľký hrací priestor
+ Ideálna na turnaje - Iba papierová škatuľa
+ Hra v noci  

Dva plastové koše, ktoré sa dajú ľahko zložiť, jeden lietajúci tanier - frisbee, to všetko uložené v papierovej krabici + navyše dve svetlá, tak aby ste mohli hrať aj v noci! Kanjam je ďalšou hrou z našej novej ponuky vonkajších hier napríklad na párty, firemnú akciu alebo teambuilding... O hre sme napísali kompletnú recenziu, určite si ju prečítajte na našom blogu.

Názor experta

frisbee

My sme prvýkrát hrali Kanjam na našich prímestských táboroch s deťmi. Niektoré deti to bavilo, že sa od toho nemohli odtrhnúť, iné to nenadchlo. Zrejem to bude tým, že hod lietajúcim tanierom nemusí zvládnuť každý. Predsa len to chce presný hod, aby váš spoluhráč mohol frisbee trafiť a zasiahnuť kôš.

My sme deťom urobili turnaj dvojíc a nakoniec hrali všetci, stačilo dať silnejších so slabšími. Hra je určite veľa zaujímavá a donúti vás k pohybu. Čo mi príde trochu nepraktické je kartónová krabica na prenášanie, nejaký bavlnený vak by bol určite praktickejšie, hodiť cez rameno, nájsť vhodné miesto a ísť hrať...

Ak vás zaujíma viac o hre, určite si prečítajte recenziu na našom blogu alebo sa pozrite na videorecenziu hry na našom Youtube kanáli.

Dodatočné parametre

Kategória: Kanjam
Počet hráčov: 4 hráči

Kanjam - videorecenzia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

KanjamHra KanJam pochádza z USA, kde ju od roku 2006 vyrába KanJam LLC. Zaujímavé na samotnej výrobe je, že hra je skutočne vyrobená v Spojených štátoch, produkt teda nemá značku Made in China.

KanJam je tak dôkazom, že nie všetko musí byť vyrobené v Číne, a že aj inde možno vyrobiť hru, ktorá je lepšia, kvalitnejšia a hlavne lacnejšie, než keby bola vyrobená a dovezená z Číny.

K dnešnému dňu existuje veľa variantov hry KanJam - Mini, Splash, Glow - svietiacich a rad ďalších.