PRIPRAVTE SA NA SEZÓNU A KÚKNITE NA VŠETKY NOVINKY ☀️ ✌️

Kubb Original Box

€99 €82 bez DPH
Ihneď k odoslaniu (4 ks)
Gravírovanie ?
Lakovanie ?
Môžeme doručiť do:
25.4.2024
Možnosti doručenia

Záhradné hra Kubb pre dva tímy. Toto prevedenie je dodávané s praktickým dreveným boxom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Základné informácie

 • Herná sada pre hru Kubb je vyrobená z kvalitného tvrdého dreva (kaučukovník).
 • Dodávané s dreveným prepravným boxom.

Sada obsahuje

hra kubb

 • 1 kráľ v prírodnom prevedení, 6 hádzacie kolíkov, 10x drevený kubb, 4 kolíky na vyznačenie hracej plochy, 1 drevený box.
 • Pravidlá hry aj v ďalších jazykoch.
 • Veľkosť: kráľa 30x7x7cm, kubb 15x6x6cm, hádzacie kolík 30x4cm.

Balenie

 • Hra je zabalená v kartónovej krabici.
 • Súčasťou je tiež krásny drevený box na prenášanie a uskladnenie všetkých herných komponentov.

Pravidlá

 • Pravidlá hry sú súčasťou balenia.
 • Táto herná sada je schválená pre hru Kubb - Swedish Kubb Federation (Švédska Kubb federácie)! Rozmery sú úplne vhodné pre rekreačné hru kubb s priateľmi alebo kamarátmi.
 • Dávajte pozor najmä pri hre detí - ide o spodný hod (nie žiadnu vrtuľu alebo hod zhora). Rovnako tak buďte opatrní pri dopade (drevených) kubbu.

Tímová hra, rodinná akcia ...

 • Hra je ideálne najmä pre tímy možno ju ale hrať tiež len v 2 hráčoch. Tímy ani nemusí mať rovnaký počet hráčov a hru zvládne každý - deti, seniori a zabaví samozrejme i dospelých hráčov.

Aké prevedenie hry Kubb vybrať?

Kubb

Gravírovanie

Darček, vaše meno, dátum udalosti - nie je problém pre nás nagravírovat na hru vaše logo alebo ľubovoľný text. Gravírujeme na protiľahlú (jedna strana je logo výrobcu) stranu kráľa a protiľahlú stranu dreveného boxu.

Parametre hry

kubb

Počet hráčov: 2 alebo tímy Komunikácia: hodnotenie hier
Doba hrania: 20-60 minút Stratégia: Hodnotenie vonkajších hier
Vek hráčov: od 4 rokov Náhoda: hry hodnotenie
Náročnosť prípravy: ľahká  

Recenzia hry

Kubb Original

Ondřej hodnotí + / -  
+ Zaujímavá hra dva tímy - Trávnatá plocha je ideálny a podľa nášho názoru nutnosťou
+ Obtiažnosť možno upraviť veľkostí ihrisko - Na začiatku trochu zložitejšie pravidlá / porozumenie taktike
+ Drevený box  

Prevedenie hry Kubb Original je vyrobené z kvalitného tvrdého dreva. Navyše prevedenie Kubb PRO je ešte lakované. Rozdiel je najmä v tom, že lakované prevedenie vyzerá lepšie a dlhšie vydrží nárazy drevenými kolíkmi. Na samotnú hru to však nemá vplyv, pretože je potrebné počítať s tým, že sa drevené prvky rovnako časom obouchají - ide teda skôr o estetický rozdiel... O hre sme napísali kompletnú recenziu, určite si ju prečítajte na našom blogu.

Názor experta

kubba

Prvýkrát som videl hru Kubb v roku 2009, kedy ju hrali cudzinci v parku v Prahe. Moc som nerozumel, čo to robia a možno preto som sa hre tiež dlho bránil. Veľká škoda, pretože hra je neuveriteľne chytľavá, najmä ak budete hrať v tímoch (každá strana hádže 6 kolíkov - takže až tím o 6-tich hráčoch, kedy každý bude "v hre"). Nejde však len o hádzanie kolíkov ale aj o taktiku, ktorú budete objavovať v priebehu hry. Hru hráme aj s menšíimi deťmi na našich prímestských táboroch, takže môžem odporučiť hru pre celú rodinu, kamarátov, teambuildingy,...

Ak vás zaujíma viac o hre, určite si prečítajte recenziu na našom blogu alebo sa pozrite na videorecenziu hry na našom Youtube kanáli.

Dodatočné parametre

Kategória: Kubb
Typ: vonkajšia
Vek: 4 rokov a viac
Materiál: drevo
Swedish Kubb Federation: schválené

Ako hrať Kubb / videorecenzie

Kubb

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bex Sport ABŠvédsky výrobca záhradných hier. Producent tradičných drevených hier (Kubb, Kroket, Mikádo, Krúžky, Domino pod.) Ale aj menej známych (Spin Ladder, Have Golf, Stick On Line, ...).

U nás v ponuke nájdete kompletnú ponuku (rada BEX - drevené záhradné hry), čo do šírky sortimentu, ale vždy len v prevedení Original alebo PRO - teda s dôrazom na kvalitné drevené prevedenie.

Novo tiež zaraďujeme do našej ponuky vybranej hry z radu Sunsport - letné hry a aktivity (Futbal Kroket, Dropin Hood, ...) a niektoré hry z radu Gamesson (Shuffleboard).