SEZÓNA V PLNOM PRÚDE, KÚKNITE NA VŠETKY NOVINKY ☀️ ✌️

Rozširujúca sada prekážok pre miniZahradní minigolf

€199 €164 bez DPH
Ihneď k odoslaniu (2 sada)
Môžeme doručiť do:
21.6.2024
Možnosti doručenia

Rozširujúca sada prekážok k základnej sade mini Záhradného minigolfu.

Detailné informácie

Podrobný popis

základné informácie

  • Rozširujúca sada 5-tich minigolfových prekážok k miniZahradnímu minigolfu - (minigolfové dráha a základná sada minigolfových prekážok).
  • Prekážky možno použiť aj bez minigolfové dráhy. Môžete tak hrať trebárs na terase alebo doma na koberci. Je však potrebné mať zakúpenú tiež základnú sadu prekážok.
  • 5ks prekážok - pyramída, had, kvet, okienko, plošina.
  • Farebné prevedenie prekážok: biele.
  • Prevedenie: plechové prekážky, podkladový pozink a prášková farba.

PARAMETRE HRY

Mini Záhradný minigolf

Počet hráčov: 1-neobmedzené Komunikácia: hodnotenie hier
Doba hrania: 50 minút Stratégia: Hodnotenie vonkajších hier
Vek hráčov: od 4 rokov Náhoda: hry hodnotenie
Náročnosť prípravy: ľahká  

 

recenzia hry

malý minigolf

Ondřej hodnotí + / -  
+ Úspora miesta - Niekoho môže přendavání prekážok obťažovať
+ Malé náklady v porovnaní s obstaraním klasického minigolfu - Niektoré prekážky môžu byť pre začiatočníka ťažké
+ Prekážky možno ľahko preložiť  

miniZahradní minigolf - dráha je vyrobená z kvalitnej oceľovej konštrukcie, ktorá je v základe žiarovo pozinkované... O hre sme napísali kompletnú recenziu (prevedenie Zahradní minigolf), určite si ju prečítajte na našom blogu.

názor experta

Minigolfová dráha

Menšie prevedenie známeho Záhradného minigolfu - všetko je polovičná. Prevedenie je vhodné do menších priestorov - minigolf si viem predstaviť na balkóne, terase alebo pokojne aj v izbe.

Zaujímavá realizácia s viacerými dráhami treba na vonkajšej terase hotela alebo penziónu, doplnená o všetky vymeniteľné prekážky (základná a rozširujúca sada - tak aby ste prípadne mohli kombinovať a obmieňať rôzne prekážky) tiež určite zaujme a zabaví hráča na dlhú dobu. Ak hľadáte doplnenie vonkajších hier, môže byť tento malý minigolf (rozmery ideálna pre malé deti) zaujímavým prvkom, ktorý doplní vašej ponuku vonkajších hier u vás. miniZahradní minigolf určite nebude vhodnou alternatívou ku klasickému záhradnému minigolfu , tam je predsa len to väčší prevedení ďaleko viac poznať. Môžete sa ale zamyslieť nad variantom klasický Záhradný minigolf doplnený týmto miniZahradním minigolfom...

Ak vás zaujíma viac o hre, určite si prečítajte recenziu na našom blogu alebo sa pozrite na videorecenziu hry na našom Youtube kanáli.

Záhradný minigolf

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

STOA Záhradná zábavaČeská rodinná firma, ktorá vyrába, predáva a prenajíma vonkajšie a záhradné hry. Už od roku 2006 pre vás vyrábame obľúbené hry.

Vieme, čo robíme, preto vám dokážeme poradiť a skonzultovať vaše požiadavky.

Zúčastňujeme sa výstav, dočítate sa o nás v magazínoch, robíme maximum na podporu záhradných hier - píšeme vlastný blog, natáčame videorecenzie hier, máme showroom - kde sa na všetky hry môžete pozrieť.

Máme vlastné stredisko, ktoré sa venuje tvorbe nových hier - napríklad hry ako Drá-kula, Hookbruč, Garden-rondo alebo Kečit.

Naša práca nás neskutočne baví, preto je naším hlavným heslom: Baví nás, vám robiť radosť.