Expedujeme obratem.
Hry skladom odosielame zvyčajne druhý deň.

O nás

STOA-Zahradní minigolf

STOA-Záhradní minigolf: sme rodinná firma, ktorá vyrába, predáva a prenajímame vonkajšie hry a aktivity.

od roku 2006 pre vás vyrábame obľúbené hry. Počas tejto doby sme realizovali množstvo objednávok našich hier.

Vieme, čo robíme, preto vám dokážeme poradiť alebo s vami prekonzultovať vaše požiadavky. Pretože hry priamo vyrábame, môžeme hry pre vás upraviť, dodať iné farby... Vieme, ktoré hry letía, vieme, ktoré budú hitom.

Každým rokom se snažíme na trh priniesť nové hry (napríklad súbor hier Drá-kula, Hookbruč, Garden-rondo, Hexagól, Ketchit,...) alebo nové prevedenia - ďalšie hracie plochy, veľkosti, tvary a množstvo ďalších.

Milujeme hry - STOA

Zúčastňujeme sa výstav (tradične For-Garden a GaLaBau, Norimberk), dočítate sa o nás v magazínoch, najmä tých, ktoré se venujú záhrade a bývaniu. Hru Hookbruč si dramaturgovia vybrali do programu Sama Doma, ČT (iVysielanie - ZDE). Máme vlastné stredisko, ktoré se venuje tvorbe nových hier.

Certifikát na naše drevené herné prvky potvrdzuje kvalitu a zdravotnú nezávadnosť. Herné prvky spĺňajú najnovšie normy EN 71-1,2,3. Máloktoré vonkajšie hry na trhu disponujú certifikáciou, ktorá chrání vaše zdravie.

Konštrukcie a prevedenie hier pre verejný sektor spĺňajú normu EN 1176 Zariadenie a povrch detského ihriska. Neustále pracujeme na tom, prinášať vám kvalitné české výrobky s potrebnými atestami.

Kompletnú ponuku hier nájdete vždy na našich stránkach www.zahradnizabava.cz. Internetový obchod pro Slovensko nájdete na www.zahradnazabava.sk.

Baví nás, robiť vám radosť. Prajeme vám peknú hru a príjemnú zábavu.

 

Prečo si vybrať nás?

 • Netradičný tovar, v kvalitnom drevenom prevedení.Tradice

 • Kompletná ponuka záhradných a vonkajších hier na jednom mieste.

 • Nič neskrývame, náš cenník je pre vás vždy k dispozíci online alebo k stiahnutiu.

 • Drevené výrobky vyrobené z kvalitného tvrdého dreva - buk.

 • Drevené herné prvky spĺňajú normy EN 71-1,2,3.

 • Konštrukcie a prevedenie hier pre verejný sektor spĺňajú normu EN 1176.

 • Dlhoročné skúsenosti s výrobou hier - hry pre vás vyrábame už od roku 2006.

 • Poradíme vám denne od 8 - 22 hodiny. Volajte: +420 731 589 638.

 • A to nejdôležitejšie... BAVÍ NÁS, ROBIŤ VÁM RADOSŤ...

 

 

Prečo vybrať drevené hry?

 • Drevené hry sú bezpečné. Väčšina hier nie je vyrobená z malých kúskov, preto sú bezpečnejšie aj pre malé deti.

 • Drevené hry sú odolnejšie voči nárazom v porovnaní s inými materiálmi. Vzhľadom k tomu, že pri drevených hrách nemôže dôjsť k tak ľahkému poškodeniu, ich životnosť je dlhšia. Sú to hry pre niekoľko generácií.

 • Drevené hry sú ekologické. Drevo je prírodný produkt a je teda biologicky rozložiteľný. Hry v kombinácii s ekologickým náterom nie sú nebezpečné pre detské zdravie. To potvrdzuje aj certifikát na všetky drevené herné prvky EN 71-1,2,3, ktorý nám vydal TZÚS Praha, o.z., Zkušební ústav lehkého průmyslu České Budějovice.

 • Drevené hry vyzerajú krásne. Hry sú vyrábané väčšinou ručne, a teda tí, ktorí majú radi ručnú výrobu môžu považovat tieto hry zároveň za umelecké diela, ktoré vždy zaujmú pozornosť (veľké záhradné šachy, veľké človeče nehnevaj sa...).

Drevene hry

Vieme, že za to všetko je potreba si priplatiť. Hry z dreva vychádzajú v porovnaní s ostatnými hrami z iných materiálov ako luxusný tovar. Napriek tomu - nenechajte lacný pestrofarebný plast nahradiť krásu drevených hier a hračiek!

 

Kvalita, kvalita, kvalita...

Už mnoho zákazníkov sa presvedčilo, že trváme na kvalite... Kvalitných produktoch z kvalitných materiálov, na kvalitných službách, kvalitným pred, aj popredejnom servise.

Nezaujímajú nás všetky tie lacné, nekvalitné vonkajšie hry, ktoré môžete nájsť na stovkách rôznych weboch.

Zaujímajú nás produkty, ktoré nám prejdú rukami a ktoré vyrábame a dodávame z nejakého dôvodu. V ponuke nechceme mať to, čo majú ostatní alebo sťahovať feedy od množstva veľkých dodávateľov, chceme byť lepší než to a ponúknuť vám vonkajšie hry "inak".

Ak nie sme s kvalitou spokojní, radšej vám hru alebo hry neponúkneme. Chceme vystúpiť z rady a ponúkať vám len to, s čím budete maximálne spokojní. Či už sú to naše vlastné hry, ktoré vyrábame pod značkou - STOA-Zahradní minigolf s.r.o., alebo hry našich dalších dodávateľov - BEX Sport AB, Uber Games, BS-Toys.

Náš príbeh

STOA - Zahradné hry

Ondřej Vrabec

 

Kto nič nerobí, nič neskazí...

...ale taktiež nič nedokáže. To je heslo, ktorým sa snažím od začiatku riadiť. Nie vždy sa všetko musí podariť, ako si predstavujete, ale ak to nevyskúšate, tak je to stále len – čo keby… A ja som si teda vybral hry.

Niekoľko rokov dozadu som mal možnosť sa motať okolo stavebníctva, to ma ale příliš „nebavilo“, avšak už vtedy ma to ťahalo k tomu, robiť niečo sám… otec bol práve ten stavbár… a keď som vtedy videl okolo bazénu položený zelený koberec a vedľa dve minigolfové palice – mal som v tom jasno. Vznikla prvá myšlienka: záhradný minigolf - jedna dráha a vymeniteľné prekážky, písal sa rok 2006.

O pár rokov neskôr (2008) sa mi (nám - otec je druhá hlava firmy) zdal minigolf málo a aktivity se rozšírili na dalšie hry – kuželky, šachy, človeče nehnevaj sa, domino… záhradná zábava a vonkajšie hry boli na svete. Chceli sme ale také hry, ktoré budú dobre vyzerať, budú kvalitné a zákazník a my z nich budeme mať radosť, takže sme zvolili drevo.

Neskôr sa pridali dalšie hry - Drá-kula, Garden-rondo, Golfisto nezlob se,...

Keď sme sa potom, najmä vďaka otcovmu stavebníctvu, dostali k voľnému pozemku mal vzniknúť minigolf a hlavne priestor pre prezentáciu všetkých našich výrobkov… robila sa záhrada, vznikla kamenná rieka a na Vianoce v roku 2009 som dostal golfové oalice… Golf Zlonín se stával skutočnosťou… 

Golfové ihrisko (ak sa to tak dá povedať, pretože jeho poňatie je naozaj netradičné a vyskúšať ho doporučujem aj tým, ktorí golf nemají radi :) a hry vyzývali k ďalším aktivitám… Hookbruč, vznikol… aby sme deti naučili golfové pravidlá a etiketu a teda úctu k sebe, ale hlavne  k ostatným a tiež im ukázali, že nie sú len tablety a počítače.

Som hrdý na to, že naše hry vyrábame v Čechách, pretože to ide! Vieme, že vyrábame veci, ktoré niečo stoja. Ale sú kvalitné, viem z čoho sú vyrobené, chcem zaplatiť niekomu, kto materiál dobre spracuje a chcem aby to bolo pekne zabalené a aby vám vždy poradil niekto, kto tomu rozumie a vám taký nákup spravil radosť. Našim cieľom je prinášať vám kvalitné výrobky, ktoré dobre vyzerajú a budú ozdobou vašej záhrady, parku, hotelu, školy...

A za to ďakujem vám, našim zákazníkom (tým, ktorí u nás juž nakúpili, aj tým čo sa možno chystajú), pretože bez vás by sme nemohli robiť to, čo nás baví a rozvíjať tak ďalej naše heslo: Baví nás, robiť vám radosť.

Ondřej Vrabec, majiteľ

Ako to všetko začalo

Obrázok 1: Koberec okolo bazénu a prvá myšlienka na Zahradní minigolf, vtedy eště pevné prevedenie - koberec je položený na betone a prichytený po stranách trámami a jäkly. Obrázok 2: Prvý prototyp Zahradního minigolfu, jeho kompletizácia trvala asi tri dni - čo je dnes nepredstaviteľné. Obrázok 3: Tu už minigolf získava reálne obrysy,... tu ešte prevedenie s gumenou hracou plochou. Obrázok 4: Začínajú ďalšie vonkajšie hry - človeče nehnevaj sa  (s PVC doskou, ktorú už nedodávame), ruské kuželky (varianta priipevnenia k minigolfu), vonkajšie šachy alebo kroket.

Realizácia hier

Vieme, že presvedčit vás o tom, aby ste pri nákupe vybrali našu firmu, iba slová stačiť nebudú. Výrobe a predeju hier se venujeme od roku 2006 a tak vám v následujúcích galériach prinášame aspoň malú ukážku niektorých našich realizácií.

Mnoho ďalších fotografií tiež nájdete vo fotogalérii jednotlivých produktov. Fotíme pre vás vlastné fotografie, viete tak presne, čo kupujete. Veľa netradičných fotiek môžete nájsť na našom profile na Instagrame.

Minigolf

Ruské kolky a Garden-rondo

Šach, človeče nehnevaj sa,...

Showroom hier

STOA - prodejna herAdresa: Zlonín 3 (dialnica D8, směr Neratovice/Mělník, 14 km od OC Letňany), Česká republika.

Smer: v Zloníně smer centrum obce (za obecným úradom - sledujte značenie).

Otvorené: podľa predchádzajúcej telefonickej dohody (+420 731 589 638).

Platba: v hotovosti alebo po novom platobnou kartou.

Veľké hry: vám radi vystavíme po predchádzajúcej telefonickej dohode - hry musíme pripraviť k inštalácii.

Väčšinu hier si tu môžete obhliadnuť a nakúpiť priamo v obchode, veľké hry (minigolf, ruské kuželky, garden-rondo) vám radi predom vystavíme a ukážeme a budeme s vami konzultovať další postup pre objednanie týchto hier - dostupnosť, doprava,...