PREBIEHA ZIMNÝ VÝPREDAJ ✌️☃️

Spolupráca

Návrh a realizácia hier / realizácia záhrad, parkov

Ste voľnočasové zariadenie, organizácia pracujúca s deťmi alebo seniormi, firma nebo reklamná agentúra? V prípade vášho záujmu nás neváhajte kontaktovať pre bližšie informácie. Ponúkame:

  • hry zapožičiame na vaše akcie, pripravíme turnaj alebo celú akciu

  • poradíme s návrhom a umiestnením jednotlivých hier do vášho zariadenia alebo firmy

  • konzultácie, ktoré hry sú "in", čo bude hitom...

  • dodanie podkladov k dokumentácií (projekty, návrhy)

Distribuce her

Veľkoobchod / distribútor

Páči sa vám náš sortiment, predávate zaujímavé produkty a naše hry vám zapadajú do vášho konceptu? Sme výrobcovia hier značky STOA-Zahradní minigolf a tiež dovozcovia hier od značiek BEX Sport, BS Toys, UberGames. V prípadě vášho záujmu nás neváhajte kontaktovať pre bližšie informácie. Ponúkame:

  • predaj hier formou nákup/predaj - veľkoobchodný cenník zašleme na vyžiadanie

  • hry máme skladom -> krátká dodacia doba

  • hry máme v dostatečnom množstve -> nie je problém kedykoľvek dodať

 

Ďalšie formy spolupráce

Ste bloger, youtuber či iný influencer?

Napíšte o nás na svojom blogu, natočte video, "tagujte nás" - @venkovnihry, alebo nás inak zviditeľnite. Za vašu aktivitu ponúkame barter alebo zodpovedajúci honorár.

 

Pošlite nám fotky, videá, ukážky realizácií

Podeľte sa s ostatnými, ako hry hráte, ako ste si pripravili hraciu plochu, koľko vás hry hralo, vaše vylepšenia,... Na sociálnej sieti Instagram, označte fotku @venkovnihry.

 

Napíšte recenziu hry

Ideálne priamo k hodnoteniu jednotlivých hier na stránke detailu produktu. Pomôžte ostatným vybrať tú správnu hru. Napíšte, čo sa vám na hre páčo alebo naopak, čo vás zarazilo...

 

Sociálne siete

Ďakujeme za vašu podporu. Základnou formou podpory je stať sa fanúšikom na sociálnych sieťach: Facebook, Twitter, Instagram, Youtube... a zdielať tak so svojími priateľmi náš príbeh.