SEZÓNA V PLNOM PRÚDE, KÚKNITE NA VŠETKY NOVINKY ☀️ ✌️

Náš príbeh

ZáhradnáZábava.sk

 

Ondřej Vrabec

Kto nič nerobí, nič nepokazí...

...ale ani nič nedokáže. To je heslo, ktorým sa snažím od začiatku riadiť. Nie vždy sa všetko musí podariť podľa predstáv, ale ako nevyskúšate, tak je to iba – co keby… A ja som si teda vybral hry.

Niekoľko rokov nazad som mal možnosť nahliadnuť do stavebníctva, ktoré ma príliš neoslovilo, ale už vtedy ma to “ťahalo” k myšlienke robiť niečo sám… Môj otec bol práve ten stavbár… A keď som vtedy videl okolo bazénu položený zelený koberec a vedľa dve golfové palice, mal som jasno. Vznikla prvá myšlienka: záhradný minigolf - jedna dráha a vymeniteľné prekážky, písal sa rok 2006.

O niekoľko rokov neskôr (2008) sa mi (nám - otec je druhá “hlava” firmy) zdal minigol málo a aktivity sme rozšírili o ďalšie hry - kolky, šachy, človeče nehnevaj sa, dominoZáhradná zábava a vonkajšie hry boli na svete. Chceli sme také hry, ktoré budú dobre vyzerať, budú kvalitné a zákazník a my z nich budeme mať radosť. Preto sme zvolili drevo.

Neskôr sa pridali dalšie hry - Drá-kula, Garden-rondo, Golfisto nezlob se,...

Keď sme sa následne, najmä vďaka otcovým aktivitám v stavebníctve, dostali k voľnému pozemku, mal vzniknúť minigolf a hlavne priestor na prezentáciu všetkých našich výrobkov. Vybudovala sa záhrada, vznikla kamenná rieka a počas Vianoc 2009 som dostal golfové palice...  Golf Zlonín začínal byť skutočnosťou… 

Golfové ihrisko (ak sa to dá tak vôbec nazvať, pretože jeho poňatie je vskutku netradičné a vyskúšať ho odporúčam aj tým, ktorí golf nemajú radi :)) a hry vyzývali k ďalším aktivitámHookbruč, vznikol… aby sme deti naučili golfové pravidlá a etiketu - úctu k sebe, ale najmä ostatným, a tiež im ukázali, že tablety a počítače nie sú jediná zábava.

Som hrdý, že naše vyrábame v Česku, pretože sa to dá! Vieme, že vyrábame veci, ktoré stoja nie málo peňazí. Sú však kvalitné, z overených materiálov, dobre spracované, precízne prevedené. Chcem, aby k vám naše výrobky prichádzali pekne zabalené a aby ste vždy dostali dobrú radu, odbornú pomoc a aby vám nákupu u nás urobil úprimnú radosť. Tento prístup jednoducho stojí peniaze. Našim cieľom ale je prinášať vám kvalitné výrobky, ktoré budú ozdobou vašej záhrady, parku, hotela, školy.

A za by som rád poďakoval vám, našim zákazníkom (stávajúcim i budúcim), pretože bez vás by sme nemohli robiť to, čo nás baví a rozvíjať aj naďalej naše heslo: Baví nás, robiť vám radosť.

Ondřej Vrabec, majiteľ

Ako to všetko začalo

Obrázok 1: Koberec okolo bazéna a prvá myšlienka na Záhradný minigolf, vtedy ešte pevné prevedenie - koberec je na betóne a prichytený po stranách trámami a oceľovým profilom.
Obrázok 2: Prvý prototyp Záhradného minigolfu, jeho kompletácia trvala asi tri dni - dnes už nepredstaviteľné. Obrázok 3: Tu už minigolf získava reálne obrysy, na obrázku ešte prevedenie s gumenou hracou plochou.  
Obrázok 4: Pribúdajú ďalšie vonkajšie hry - človeče nehnevaj sa (s PVC doskou, ktorú už nedodávame), ruské kolky (variant pripevnenia k minigolfu), vonkajšie šachy alebo kroket.