SEZÓNA V PLNOM PRÚDE, KÚKNITE NA VŠETKY NOVINKY ☀️ ✌️

Cornhole standard

Novinka
Značka: Bex Sport
€189 €156 bez DPH
Na dotaz
Gravírovanie ?
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Obľúbená hra s jednoduchými pravidlami - na záhradu, do stredísk voľného času... Taška na dosku.

Detailné informácie

Podrobný popis

gravírovanie na prianie
taška na dosku
horná doska lakovaná

Základné informácie

Cornhole je obľúbená (nielen) vonkajšia a záhradná hra z Ameriky. Jej obľuba vychádza najmä z jednoduchých pravidiel, ktoré pochopí ihneď každý. Hod vrecka zvládne každý, hod nemôže nikoho zraniť. Hru zvládnu ako deti a dospelí, tak aj seniori alebo hendikepovaní.

Hru je možné hrať aj vo vnútri, napríklad v hale alebo telocvični. Vytiahnite svojich susedov, kamarátov v škole, v práci alebo aj starého otca s babičkou a pustite sa do hry. Cieľom hry, je hodom sáčku zahrať do diery (3 body) na doske alebo aspoň umiestniť sáčok na dosku - 1 bod. GAME ON!

Cornhole

Cornhole STANDARD (1 doska) sada obsahuje:

  • Jedna hracia doska - vyrobená z dreva v prírodnej úprave - lakovaná.
  • Cornhole doska je vyrobená z brezovej preglejky. Nikde žiadne pozerajúce skrutky... Skladacie nohy pripevnené priamo na doske zaistia kompaktné skladovanie.
  • Hracia doska má oficiálne rozmery schválené ACO - 120x60 cm.
  • Sila hornej dosky: 12 mm. Sila bočných strán: 18 mm. Pod hornou doskou sú ďalšie dve výstuhy, ktoré spevňujú hornú dosku.
  • 8 hádzacích sáčkov - štyri od každej farby - šedá a černá. Další farby sáčkov v našom e-shopu.
  • Vrecko má rozmery 15x15 cm a váži cca 400 gramov.
  • Veľká taška na uskladnenie dosky a sáčkov.
  • Súčasťou balenia sú aj slovenské pravidlá.
  • Hru (dosku aj sáčky) je potrebné schovávať pred dažďom a poveternostnými vplyvmi.

Parametre hry

Cornhole

Počet hráčov: 2 alebo 2 tímy Komunikácia: Hodnotenie hier
Doba hrania: 30 minút Stratégia: Hodnotenie vonkajších hier
Vek hráčov: od 4 rokov Náhoda: Hry hodnotenia

 

Vlastné logo alebo text

Gravírovanie hier

Neváhajte nás kontakt - nie je problém pre nás do dosky nagravírovať vaše logo alebo ľubovoľný text, farbou sáčkov sa priblížiť vašim firemným (obľúbeným) farbám. Upravte si hraciu dosku Cornhole vašim brandingom. Podklady pre gravírovanie nám zašlite najlepšie v PDF e-mailom (v prípade textu možné návrhy fontov nájdete tu).

Recenzia hry

Cornhole

Ondrej hodnotí + / -  
+ jednoduché a jasné pravidlá doska je celkom veľká na uskladnenie
+ veľká taška na prenášanie a uskladnenie doporučujem upratovať pred dažďom

Jedna drevená hracia doska, v veľmi peknom prevedení. Horná doska má vrchnú povrchovú úpravu lakovaním. A ďalej 8 sáčkov. O hre sme napísali kompletnú recenziu, určite si ju prečítajte na našom blogu .

Názor experta

Cornhole

Vždy si hovorím, kde sa berie obľuba nejakej hry. A ono je to celkom jednoduché. Jednoduché pravidlá, zábava pre 2-4 hráčov a jednoduchý princíp hry. Presne toto je Cornhole. Hádzanie sáčkov je zase trochu niečo iné, dá sa v hre dobre taktizovať a s viacerými hracími doskami sa dá urobiť napríklad aj prima turnaj.

Prevedenie hry v prírodnej úprave sa mi veľmi páči a vrecká sú tiež vyrobené v kvalitnom prevedení. Jedinou výčitkou je snáď veľkosť hracej dosky, je skladná ale musíte ju prenášať a je celkom veľká, v balení je ale aj praktická veľká taška na uskladnenie a prenášanie hry.

Ak vás zaujíma viac o hre, určite si prečítajte recenziu na našom blogu alebo sa pozrite na videorecenziu hry na našom Youtube kanála.

Cornhole - videorecenzia hry

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bex Sport ABŠvédsky výrobca záhradných hier. Producent tradičných drevených hier (Kubb, Kroket, Mikádo, Krúžky, Domino pod.) Ale aj menej známych (Spin Ladder, Have Golf, Stick On Line, ...).

U nás v ponuke nájdete kompletnú ponuku (rada BEX - drevené záhradné hry), čo do šírky sortimentu, ale vždy len v prevedení Original alebo PRO - teda s dôrazom na kvalitné drevené prevedenie.

Novo tiež zaraďujeme do našej ponuky vybranej hry z radu Sunsport - letné hry a aktivity (Futbal Kroket, Dropin Hood, ...) a niektoré hry z radu Gamesson (Shuffleboard).