SEZÓNA V PLNOM PRÚDE, KÚKNITE NA VŠETKY NOVINKY ☀️ ✌️

Kroket PRO

€179 €148 bez DPH
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
21.6.2024
Možnosti doručenia

Kroket v luxusnom a profi prevedení. Prejdite bránky od štartovného do cieľového kolíka na čo najmenej úderov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Základné informácie

 • Profi prevedenie hry Kroket. Masívnejšie prevedenie s prepravnou taškou.
 • Súprava je určená pre hru až šiestich hráčov.
 • Balenie obsahuje: 6x palicu (kladivo + násada), 6x farebná guľa, 2x štartovný / cieľový kolík, 10 bránok, 1x taška na jednoduché prenášanie, české pravidlá (ďalšie jazyky sú tiež súčasťou).
 • Veľkosť: kladivo: 21 x 5,5 cm, násada: 90 x 2 cm, guľa: priemer 8,5 cm, bránka - krytý drôt: 25 x 17 cm.

Pravidlá

 • Pravidlá hry sú súčasťou balenia. Súčasťou je tiež základná schéma rozmiestnenia bránok.
 • Obsahuje tiež zjednodušené česká pravidlá - pre hru s deťmi alebo rekreačné hranie.

Balenie

 • Hra Kroket je zabalená v kartónovej krabici. Hru môžete prenášať v praktickom vaku.

Dôležité

kroket

 • Herné prvky sú vyrobené z kvalitného tvrdého dreva (kaučukovník) - šúľky a štartovný a cieľový kolík. Drevo je ošetrené vonkajším lakom. Drevo tak vydrží nárazy a mnoho hier podstatne dlhšie. 
 • Gule sú vyrobené z tvrdého plastu - avšak nie plastové gule, ktoré sú k dispozícii zvyčajne v herniach. Toto prevedenie gulí je výborné práve v tom, že vydrží časté nárazy a gule sú takmer nezničiteľné.
 • Odporúčame: vždy vyberajte len kvalitné prevedenie drevených palíc a ďalších doplnkov. Z tvrdého dreva a s ochranným náterom - jedine tak zaručíte dlhotrvajúci hru.
 • Prečítajte si na našom blogu, aké prevedenie hry kroket vybrať.

Spôsob hry

 • Kroket môže hrať 2 - 6 hráčov. Hrajú proti sebe jednotlivo alebo v tímoch. Každý hráč hrá palicou a raz farebnou guľou. Cieľom hry je prejsť bránkami smerom k otáčaciemu kolíku a späť ku štartovnému. Vyhráva ten, kto celé ihrisko prejde s čo najmenším počtom úderov. Pozrite na našu videorecenziu.

Extra

 • Keď toto prevedenie uvidíte naživo, presvedčíte sa, že ste nešliapli vedľa. Krásne a kvalitné prevedenie palíc, gulí, bránok...
 • Toto prevedenie je vhodné ako: darček, pre fajnšmekrov a "náročných", máte radi krásne kvalitné veci, pre radosť...

Parametre hry

hra kroket

Počet hráčov: 2-6 (12) Komunikácia: hodnotenie hier
Doba hrania: 30 minút Stratégia: Hodnotenie vonkajších hier
Vek hráčov: od 6 rokov Náhoda: hry hodnotenie
Náročnosť prípravy: ľahká  

 

Recenzia hry

kroket drevený

Ondřej hodnotí + / -  
+ Známa hra - jednoduché pravidlá - Trávnatá plocha nutnosťou
+ Zjednodušené pravidlá sú súčasťou balenia - Taška pre verziu PRO by mohla byť väčšia - aspoň dva šúľky treba vždy rozmontovať
+ Praktická taška, aby sa hra nikde nepovaľovala  

Kroket je vyrobený z kvalitného tvrdého dreva. Palice a štartovný a cieľový kolík sú navyše lakované, tak aby hra lepšie vyzerala a dlhšie vydržala nárazy. Je však potrebné počítať s tým, že sa drevené prvky rovnako časom opotrebujú, na hru to ale nebude mať žiadny vplyv. O hre sme napísali kompletnú recenziu, určite si ju prečítajte na našom blogu.

Názor experta

kroket

Toto prevedenie hry Kroket je naozaj veľa vydarené. Robustné šúľky, cieľový aj štartovný kolík a praktická taška s uchom na jednoduché prenášanie. Ak hľadáte kvalitné prevedenie z tvrdého dreva, tu určite nešliapnete vedľa. Moje odporúčanie je: vyberajte vždy kvalitné tvrdé drevo, nech vám hra vydrží. Vyššia cena je daná práve tým, že u nás nájdete iba kvalitné prevedenie, ktoré vydrží. Počas hry myslite na to, že sa drevené gule môžu opotrebovať, ale zmyslom hry nie je hrať Kroket ako baseball, preto nie je potrebné pri údere používať silu. Menšou vadou je, že po hre je potrebné do tašky šúľky vždy rozmontovať, taška na prenášanie by mohla byť určite väčšia. Taška má ale praktické gumičky vo vnútri, aby jednotlivé prvky v taške nelietali sem a tam.

Ak vás zaujíma viac o hre, určite si prečítajte recenziu na našom blogu alebo sa pozrite na videorecenziu hry na našom Youtube kanáli.

Videorecenze hry Kroket PRO

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bex Sport ABŠvédsky výrobca záhradných hier. Producent tradičných drevených hier (Kubb, Kroket, Mikádo, Krúžky, Domino pod.) Ale aj menej známych (Spin Ladder, Have Golf, Stick On Line, ...).

U nás v ponuke nájdete kompletnú ponuku (rada BEX - drevené záhradné hry), čo do šírky sortimentu, ale vždy len v prevedení Original alebo PRO - teda s dôrazom na kvalitné drevené prevedenie.

Novo tiež zaraďujeme do našej ponuky vybranej hry z radu Sunsport - letné hry a aktivity (Futbal Kroket, Dropin Hood, ...) a niektoré hry z radu Gamesson (Shuffleboard).