PRIPRAVTE SA NA SEZÓNU A POZRITE SI VŠETKY NOVINKY ☀️ ✌️

Dropin Hood

€45 €37 bez DPH
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
9.6.2023
Možnosti doručenia

Trénujte správny odhad vzdialenosti, rozostavte trojuholníky, vyberte vzdialenosť a pustite sa do hry.

Detailné informácie

Podrobný popis

Základné informácie

  • Zaujímavá záhradná hra na cit a odhad vzdialenosti.
  • Hra je určená pre 2 hráčov alebo 2 tímy.
  • Hrá sa do 50tich bodov. Červený trojuholník 5 b, modrý 3 body, čierny 1bod. Rozostavenie trojuholníkov môžete ľubovoľne meniť - do seba, cez seba, mimo - fantázii sa medze nekladú. Vzdialenosť hodu k trojuholníkom ľubovoľná, podľa schopností hráčov.

Obsahuje

Záhradné hry

  • 2x sadu "šípok" (3 + 3 - modrá a biela farba), 9x zapichovacie kolík + 3 popruhy na trojuholníky, taška na jednoduché prenášanie, česká pravidlá.
  • Praktická sťahovacie taška pre uskladnenie a ľahké prenášanie hry.

Pravidlá a balenie

  • Pravidlá hry sú súčasťou balenia.
  • Hra je zabalená v kartónovej krabici.

UPOZORNENIE

  • DÔLEŽITÉ: hod šípok môže byť nebezpečný, šípky nie sú hračka, hra detí iba pod dohľadom dospelej osoby.
  • Pozor pri vyťahovaní tyčiek zo zeme - vyťahujte za loptičku, radšej než za tyčku (tá sa môže ľahšie odlepiť).

Parametre hry

Dropin Hood

Počet hráčov: 2 alebo tímy Komunikácia: hodnotenie hier
Doba hrania: 20 minút Stratégia: Hodnotenie vonkajších hier
Vek hráčov: od 6 rokov Náhoda: hry hodnotenie
Náročnosť prípravy: ľahká  

 

Recenzia hry

Vonkajšia hra

Ondřej hodnotí + / -  
+ Obtiažnosť možné zvoliť vzdialeností alebo zostavením trojuholníkov Trávnatý povrch podmienkou - suchá zem nie je vhodná (šípky sa nezapíchnou)
+ Praktická taška, aby sa hra nikde nepovaľovali - Techniku hodu chce trénovať
  - Hod šípkou môže byť nebezpečný - dohľad nad deťmi je nutný

Nová vonkajšia hra z radu Sunsport. Typická letná hra, ku ktorej potrebujete 1-2 hráčov alebo dva tímy a určite trávnatú plochu, tak aby bolo možné aby sa tyčky zapichol do zeme... O hre sme napísali kompletnú recenziu, určite si ju prečítajte na našom blogu.

Názor experta

Záhradné hra

Zase trochu iný hod, tentoraz na farebné trojuholníky robí hru určite zaujímavou. V každom prípade je potrebné hru hrať na tráve, tak aby sa guličky so záťažou mohli zapichnúť do zeme. Na hre sa mi páči praktické balenie a bol som prekvapený, ako treba natrénovať aby sa tyčky zapichol do zeme. Nie je to tak, že je jednoducho nejako hodíte, ale naozaj to musí byť do vzduchu (teda spodným hodom), tak aby krásne padali zhora dole na zem. Dokonca by som povedal, že väčšia vzdialenosť je pre hru lepšie, ale tréning odhadu vzdialenosti to bude chcieť tak ako tak. Super aj je, že možno trojuholníky dať vedľa seba, alebo je rôzne kombinovať - napríklad ako terč, od najmenšieho po najväčšie.

Ak vás zaujíma viac o hre, určite si prečítajte recenziu na našom blogu alebo sa pozrite na videorecenziu hry na našom Youtube kanáli .

Dropin Hood - predstavenie hry

Dropin Hood - video

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bex Sport ABŠvédsky výrobca záhradných hier. Producent tradičných drevených hier (Kubb, Kroket, Mikádo, Krúžky, Domino pod.) Ale aj menej známych (Spin Ladder, Have Golf, Stick On Line, ...).

U nás v ponuke nájdete kompletnú ponuku (rada BEX - drevené záhradné hry), čo do šírky sortimentu, ale vždy len v prevedení Original alebo PRO - teda s dôrazom na kvalitné drevené prevedenie.

Novo tiež zaraďujeme do našej ponuky vybranej hry z radu Sunsport - letné hry a aktivity (Futbal Kroket, Dropin Hood, ...) a niektoré hry z radu Gamesson (Shuffleboard).