SEZÓNA V PLNOM PRÚDE, KÚKNITE NA VŠETKY NOVINKY ☀️ ✌️

Stick On Line

€39 €32 bez DPH
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Pripevnite lano a hodom bodovo ohodnotené tyčky určite, koľko si pripíšete bodov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Novinka. Hra pre 2-4 hráčov. Každý má dve farebné a bodovo ohodnotené tyčky a snažia sa hodom zahrať čo najbližšie na stred (ten je za 50 bodov) na cieľovú čiaru. Vzdialenosť od základnej čiary závisí najmä od toho, s kým budete hru hrať. Hráči hrajú do 300 bodov, kto ako prvý hodí 300 bodov vyhráva.

Obsahuje

  • 8 dlhých tyčiek (4 rôzne farby pre 4 hráčov / 4 tímy), 1 cieľovú čiaru-lano s dvoma upevňujúcimi kolíkmi, bag na ľahké prenášanie a uskladnenie hry, česká pravidlá.

Prevedenie

  • Hra je vyrobená z kvalitného tvrdého dreva, ktoré je navyše ošetrené lakom, aby hra dlho vydržala.
  • Veľkosť: tyčka: 52x2x2xcm, cieľová čiara: dĺžka 2m.

Pravidlá a balenie

  • Pravidlá hry sú súčasťou balenia.
  • Hra je zabalená v kartónovej krabici.

Parametre hry

Stick On Line

Počet hráčov: 2-4 Komunikácia: hodnotenie hier
Doba hrania: 30 minút Stratégia: Hodnotenie vonkajších hier
Vek hráčov: od 5 rokov Náhoda: hry hodnotenie
Náročnosť prípravy: ľahká  

 

Recenzia hry

Hra na záhradu

Ondřej hodnotí + / -  
+ Hra pre všetky vekové kategórie - Hádzanie tyčky vyžaduje tréning - bol som prekvapený ako veľmi musí človek mieriť, aby trafil čiaru :)
+ Jednoduché pravidlá - Odporúčam hrať na tráve alebo inom mäkkom povrchu

Tak ako býva u hier z rady BEX je hra vyrobená z dreva. Hádzací "tyčky" aj kolíky, ktoré určujú cieľovú čiaru (tie sú spojené jutovým lanom)... O hre sme napísali kompletnú recenziu, určite si ju prečítajte na našom blogu.

Názor experta

Stick on Line

Prvýkrát som hru videl na Spielwarenmesse v Norimbergu a už tam mi bolo jasné, že v Bex sa snažili pripraviť hru, ktorá bude mať hlavne jednoduché pravidlá. Jednoducho sa zísť s kamarátmi, v minúte povedať, ako sa hrá a ísť na vec. Ja som hru hral s mojimi synovci a veľmi som sa teda nechytal. Ten mladší, tomu hra vyložene sedla a dokázal krásne tyčku hádzať na čiaru. Hod vyzerá jednoducho, ale aby sa tyčka zastavila na čiare chce naozaj trochu cviku. Hru si viem predstaviť ideálne na rodinnú akciu, s kamarátmi na grilovanie alebo na detskú oslavu.

Ak vás zaujíma viac o hre, určite si prečítajte recenziu na našom blogu alebo sa pozrite na videorecenziu hry na našom Youtube kanáli.

Stick On Line - představenie hry

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bex Sport ABŠvédsky výrobca záhradných hier. Producent tradičných drevených hier (Kubb, Kroket, Mikádo, Krúžky, Domino pod.) Ale aj menej známych (Spin Ladder, Have Golf, Stick On Line, ...).

U nás v ponuke nájdete kompletnú ponuku (rada BEX - drevené záhradné hry), čo do šírky sortimentu, ale vždy len v prevedení Original alebo PRO - teda s dôrazom na kvalitné drevené prevedenie.

Novo tiež zaraďujeme do našej ponuky vybranej hry z radu Sunsport - letné hry a aktivity (Futbal Kroket, Dropin Hood, ...) a niektoré hry z radu Gamesson (Shuffleboard).