PRIPRAVTE SA NA SEZÓNU A POZRITE SI VŠETKY NOVINKY ☀️ ✌️

Ketchit [:ke-čiť:]

€390 €322 bez DPH
Ihneď k odoslaniu (2 ks)
Môžeme doručiť do:
7.6.2023
Možnosti doručenia

Hra [:ke-čiť:] vyžaduje najmä rýchlosť a dobrý postreh. Hra pre štyroch hráčov, ktorí si chcú užiť veľa srandy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Základné informácie

spoločenská hra

Predstavte si štyri kamarátov, ktorí sa zídu pri jednom hracej stola. Hodom kocky určí, kto začne ako "spúšťač". Ostatné sú "ťahači".

Hra z pohľadu spúšťač - hádže kockou na hracej ploche, ak na kocke padne Párne číslo, Spúšťa zariadenia a snaží sa zachytiť hracie kamene ťahačov. Koľko ich chytí, toľko má bodov. Ak však padne nepárne číslo, hráč nič nerobia - teda ani nespúšťa ani neťahajú. Ak napriek tomu nejako zareagujú, stráca 1 bod. Takto hádže a spúšťa "spúšťač" celkom 5x za sebou, potom sa hráči vystriedajú.

Hra z pohľadu ťahača - hracie kamene sú v strede pod spúšťacím zariadením. Ak padne párne číslo, musia hráči s hracími kameňmi spúšťaciemu zariadenie ťahaním uniknúť. Ak sa mu to podarí, získava 1 bod. Ak padne nepárne číslo, hráči nič nerobia, ak aj tak zareagujú, stráca 1 bod.

Hráči sa takto striedajú až do doby, kým niektorý z nich nezíska 12 bodov. Ten sa stáva víťazom.

  • Nové vylepšené prevedenie!
  • Kovová konštrukcia, 2x doska, 4x hracie kamene, 1x drevená hracia kocka, 1x spúšťacie zariadenie, farebné počítadlo súčasťou hry.
  • Rozmery: priemer kruhu 60cm, výška 30cm.
  • Farebné prevedenie: prášková farba.
  • Ideálna hra na vonkajšie aj vnútorné použitie.

PARAMETRE HRY

Ketchit

Počet hráčov: 2-4 Komunikácia: hodnotenie hier
Doba hrania: 20 minút Stratégia: Hodnotenie vonkajších hier
Vek hráčov: od 6 rokov Náhoda: hry hodnotenie
Náročnosť prípravy: ľahká  

 

recenzia hry

kečit

Ondřej hodnotí + / -  
+ Zábavná a dychberúci hra - Pozor na rýchle ťahanie kameňov
+ Vhodná vonku aj dovnútra  
+ Tréning postrehu  

Ideálna hra na tréning rýchlosti a postrehu. Vhodná pre deti, ale najmä pre Vaše kamarátmi na večerné posedenie k vínku alebo pivu... O hre sme napísali kompletnú recenziu, určite si ju prečítajte na našom blogu.

názor experta

Kečit

Nová zábavný hra, ktorá trénuje váš postreh a dobrý reflex. Hra je ideálny pre štyroch hráčov, v takom počte si užijete najviac zábavy. Hráči sa rozdeľujem na ťahače a spúšťače. Pravidlá na začiatku vyzerajú komplikovane, ale ak pozriete na naše video, myslím, že pravidlá hneď pochopíte. Osobne si myslím, že hra bude ideálny na rodinné oslavy a podujatia, kde bude výborným spestrením. Hra je vyrobená z kovovej konštrukcie a je vhodné ju položiť na stôl, aby každý hráč dobre videl na hraciu kocku a na ťahaciu zariadení. Súčasťou dodávky môžu byť aj nohy pod hracou konštrukciu, aby ste nepotrebovali stôl.

Ak vás zaujíma viac o hre, určite si prečítajte recenziu na našom blogu alebo sa pozrite na videorecenziu hry na našom Youtube kanáli.

Videorecenzie hry

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ZahradnáZábava.skČeská rodinná firma, ktorá vyrába, predáva a prenajíma vonkajšie a záhradné hry. Už od roku 2006 pre vás vyrábame obľúbené hry.

Vieme, čo robíme, preto vám dokážeme poradiť a skonzultovať vaše požiadavky.

Zúčastňujeme sa výstav, dočítate sa o nás v magazínoch, robíme maximum na podporu záhradných hier - píšeme vlastný blog, natáčame videorecenzie hier, máme showroom - kde sa na všetky hry môžete pozrieť.

Máme vlastné stredisko, ktoré sa venuje tvorbe nových hier - napríklad hry ako Drá-kula, Hookbruč, Garden-rondo alebo Kečit.

Naša práca nás neskutočne baví, preto je naším hlavným heslom: Baví nás, vám robiť radosť.