SEZÓNA V PLNOM PRÚDE, KÚKNITE NA VŠETKY NOVINKY ☀️ ✌️

Outdoor stolný tenis

Novinka
Značka: Schildkröt
€69 €57 bez DPH
Ihneď k odoslaniu (4 ks)
Môžeme doručiť do:
21.6.2024
Možnosti doručenia

Outdoor sada na stolný tenis na akýkoľvek stôl - záhradný, doma, na chalupe.

Detailné informácie

Podrobný popis

Skvelý doplnok pre vašu vonkajšiu alebo vnútornú aktivitu - ping pong / stolný tenis. Prichytenie možné k akémukoľvek stolu.

Obsahuje

  • Uchytený na akýkoľvek stôl. Plastové prevedenie.
    • Vyskúšané na maximálnu hrúbku stola 4,5 cm. 
  • Dĺžka sieťky až 170 cm. Vyťahujte opatrne, nech nedôjde k zničeniu pružiny. Odolná poveternostným vplyvom. Rýchle upínanie.
  • 2 vonkajšie pálky (odolné proti poveternostným vplyvom, umývateľné, červeno-čierne, plast PP/TPE, textúrovaný povrch).
    • umývateľné a teda oveľa hygienickejšie, najmä pre školy alebo verejné inštitúcie.
  • 2 loptičky poly 40+.

Pravidlá a balenie

  • Praktický, uzatvárateľný plastový box na uskladnenie.

Názor experta

Záhradná hra

Toto je naozaj skvelý doplnok. Ak ste niekedy stavali sieť na ping pong a snažili sa ju nejako ku stolu prichytiť, tak viete o čom hovorím. Toto vám vyrieši všetko a dĺžka sieťky 170 cm bude dostatočná na väčšinu stolov - vyskúšané aj na hrúbku dosky stola 4,5 cm. A hlavne - rakety aj sieťka vydržia proti poveternostným vplyvom.

Video CZ

Video EN

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

SchildkrötSchildkröt (divízia Fun Sports) ponúka predovšetkým jednu vec: emócie. Či už sú to lopty, plážové sety, rakety alebo boccia. Schildkröt má všetko, čo budete potrebovať v lete!

Značka patrí pod medzinárodnú firmu MTS Sportartikel Vertriebs GmbH. Spoločnosť bola založená v roku 1992 v Nemecku a má dlhoročné skúsenosti s nákupom, dovozom a distribúciou športového tovaru.

V rokoch 2021, 2020, 2019 a 2018 bola spoločnosť MTS/Schildkröt zvolená najlepším nemeckým dodávateľom v kategórii fitness, zábavy a akčných športov!