Expedujeme obratem.
Hry skladom odosielame zvyčajne druhý deň.

Rebound

Značka: Rebound
€89 €74 bez DPH
Vypredané

Športová hra pre dvoch dvojčlenných tímov. Rýchla, intenzívna a zábavná. Na trávu alebo na pláž a piesok.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hra podobná plážovému volejbalu, ale hrať môže na ďaleko menšie hracej ploche, pretože sieť je nahradená malou trampolínkou. Dynamická hra pre štyroch hráčov! Divoké pohyby, oklamaní súpera, rýchle reakcie a smečovaní... to všetko je Rebound.

Rebound sada obsahuje:

  • 3x Rebound gumovú loptičku.
  • 1x Rebound sieťka na vypnutie do plastového rámu.
  • 5x kusov rámov s háčikmi na vypnutie sieťky.
  • 5x nožička pod tramolínku / sieťku.
  • 1x praktická tašku pre jednoduché prenášanie hry.
  • Súčasťou je tiež pumpička na nafúknutie loptičiek.
  • Hra je zabalená v kartónovej krabici.

Pred hrou je potrebné zostaviť trampolínu a potom sa hneď môžete pustiť do hry. Pravidlá sú jednoduché, ale zvládnuť samotnú hru, bude chcieť na začiatku trochu zručnosti a hlavne postrehu. Pripravte sa, že hra je veľa rýchla a dosť návyková :).

PARAMETRE HRY

Spikeball

Počet hráčov: 4 (2 tímy) Komunikácia: hodnotenie hier
Doba hrania: 30 minút Stratégia: Hodnotenie vonkajších hier
Vek hráčov: od 5 rokov Náhoda: hry hodnotenie
Náročnosť prípravy: ľahká  

 

recenzia hry

beachvolejbal

Ondřej hodnotí + / -  
+ Športová dynamická hra - Vhodná hracia plocha podmienkou
+ Na tráve, v parku, na pláži, na piesku - Odporúčam oddělávat sieťku, aby sa nevyťahala
+ Veľa návyková  

Ľahké a jednoduché prevedenie a ľahké zloženie trampolínky vám umožní sa hneď pustiť do hry. Stačí vypnúť sieťku, k hre nepotrebujete príliš priestoru (aj keď niektoré výmeny môžu hráčov "zahnať" ďaleko)... O hre sme napísali kompletnú recenziu, určite si ju prečítajte na našom blogu.

názor experta

Rebound

Roundnet - tak sa volá celý tento nový šport. Existuje celý rad výrobcov (veľa populárny je Spikeball) tejto hry. Hra je veľa dynamická, budete potrebovať veľa postrehu a veľa pohybu. Niektoré výmeny vás môžu vyčerpať.

Hra je populárny najmä v USA, tu sa konajú celá majstrovstvá, existuje rad komunít, ktorá sa venuje rozvoju tejto hry. Ak hľadáte športovú hru pre dva tímy (takže možno usporiadať i krásny turnaj), toto bude presne ono!

Ak vás zaujíma viac o hre, určite si prečítajte recenziu na našom blogu alebo sa pozrite na videorecenziu hry na našom Youtube kanáli.

Dodatočné parametre

Kategória: Športové hry
typ: vonkajšia
Vek: 6 rokov a viac

Rebound

rebound

Rebound Roundnet

Výrobca hry Roundnet z Veľkej Británie - obľúbené hry, kedy sa hráči (dvaja proti dvom) pohybujú okolo okrúhle sieťky a snaží sa zahrať podobne ako vo volejbale a získať 21 bodov k víťazstvu.

Veľa populárna hra, teraz najmä v USA, ale v poslednom čase aj po celej Európe, v Austrálii ... Tento výrobca hry sa však k výrobe stavia trochu inak.

Spoločnosť založená v roku 2007, pod názvom Spectrum Products je unikátny v tom, že je celá založená na dobrovoľnej práci a 100% zisku je venované na charitu, ktorá sa venuje najmä vzdelávanie detí.