PRIPRAVTE SA NA SEZÓNU A KÚKNITE NA VŠETKY NOVINKY ☀️ ✌️

Kroket PRO vozík

€199 –25 % €149 €123 bez DPH
Ihneď k odoslaniu (4 ks)
Môžeme doručiť do:
25.4.2024
Možnosti doručenia

Kroket v luxusnom prevedení na drevenom vozíku. Prejdite bránky od štartu do cieľa na čo najmenej úderov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Základné informácie

 • Profi drevené prevedenie hry Kroket. Masívnejšie prevedenie s krásnym dreveným vozíkom na jednoduché prevážanie hry.
 • Sada je určená pre hru až 4 hráčov.
 • Balenie obsahuje: 4x palicu (kladivo + násada), 4x farebná guľa, 2x štartovej / cieľový kolík, 10 bránok, 1x drevený vozík, pravidlá (ďalšie jazyky sú tiež súčasťou).
 • Veľkosť: kladivo: 21x5,5cm, násada: 90x2cm, guľa: priemer 8,5 cm, bránka-krytý drôt: 25x17cm.

Pravidlá

 • Pravidlá hry sú súčasťou balenia. Súčasťou je tiež základná schéma rozmiestnenia bránok.
 • Naša prevedení obsahuje tiež zjednodušené pravidlá - pre hru s deťmi alebo rekreačné hranie.

Balenie

 • Hra Kroket je zabalená v kartónovej krabici.

Dôležité

kroket

 • Herné prvky pre hru Kroket PRO sú vyrobené z kvalitného tvrdého dreva (kaučukovník) - šúľky a štartové a cieľový kolík. Drevo je ošetrené vonkajším lakom. Drevo tak vydrží dlhšie nárazy a mnoho hier.
 • Gule sú vyrobené z tvrdého plastu - pozor ale nie plastové gule, ktoré majú deti zvyčajne potrebné v herniach. Toto prevedenie guľou je výborné práve v tom, že vydrží časté nárazy a sú takmer nezničiteľné.
 • Odporúčame: vždy vyberajte len kvalitné prevedenie drevených palíc a ďalších doplnkov. Z tvrdého dreva as ochranným náterom - jedine tak zaručíte dlhotrvajúci hru.
 • Prečítajte si na našom blogu, aké prevedenie hry kroket vybrať.

Spôsob hry

 • Toto prevedenie môže hrať 2-4 hráči. Hrajú proti sebe jednotlivo alebo v tímoch. Každý hráč hrá palicou a raz farebnou guľou. Cieľom hry je prejsť bránkami smerom k obracecímu kolíka a späť ku startovnímu. Vyhráva ten, ktorý celé ihrisko prejde na čo najmenší počet úderov. Pozrite na našu videorecenziu.

Extra

 • Toto prevedenie až uvidíte naživo, tak sa presvedčíte, že ste nestúpil vedľa. Krásne a kvalitné prevedenie palíc, gulí, bránok...
 • Toto prevedenie berte: ako darček, pre fajnšmekrov a "náročné", máte radi krásne kvalitné veci, pre radosť...

Parametre hry

hra kroket

Počet hráčov: 2-4 (8) Komunikácia: hodnotenie hier
Doba hrania: 30 minút Stratégia: Hodnotenie vonkajších hier
Vek hráčov: od 6 rokov Náhoda: hry hodnotenie
Náročnosť prípravy: ľahká  

 

Recenzia hry

kroket drevený

Ondřej hodnotí + / -  
+ Populárna hra - Trávnatá plocha nutnosťou
+ Zjednodušené pravidlá sú súčasťou balenia - Vozík niekomu môže zaberať miesto
+ Krásny drevený vozík  

Kroket je vyrobený z kvalitného tvrdého dreva. Palice a štartové a cieľový kolík sú navyše lakované, tak aby hra lepšie vyzerala a dlhšie vydržala nárazy. Je však potrebné počítať s tým, že sa drevené prvky rovnako časom obouchají, na hru to ale nebude mať žiadny vplyv... O hre sme napísali kompletnú recenziu, určite si ju prečítajte na našom blogu.

Názor experta

kroket

Toto prevedenie hry Kroket, je naozaj veľa podarené. Robustný šúľky, cieľový aj štartovú kolík a krásny drevený vozík, s ktorým sa vám hra bude krásne prevážať. Ak hľadáte kvalitné prevedenie z tvrdého dreva, tu určite nešliapnete vedľa. Moje odporúčanie je: vyberajte vždy kvalitné tvrdé drevo, nech vám hra vydrží. Vyššia cena je daná práve tým, že u nás nájdete iba kvalitné prevedenie, ktoré vydrží. Počas hre myslite na to, že sa drevené gule môžu oboch ale zmyslom hry nie je hrať Kroket ako baseball, preto nie je potrebné pri údere používať silu.

Ak vás zaujíma viac o hre, určite si prečítajte recenziu na našom blogu alebo sa pozrite na videorecenziu hry na našom Youtube kanáli.

Videorecenize hry Kroket PRO vozík

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bex Sport ABŠvédsky výrobca záhradných hier. Producent tradičných drevených hier (Kubb, Kroket, Mikádo, Krúžky, Domino pod.) Ale aj menej známych (Spin Ladder, Have Golf, Stick On Line, ...).

U nás v ponuke nájdete kompletnú ponuku (rada BEX - drevené záhradné hry), čo do šírky sortimentu, ale vždy len v prevedení Original alebo PRO - teda s dôrazom na kvalitné drevené prevedenie.

Novo tiež zaraďujeme do našej ponuky vybranej hry z radu Sunsport - letné hry a aktivity (Futbal Kroket, Dropin Hood, ...) a niektoré hry z radu Gamesson (Shuffleboard).