Kroket SEMI PRO

Značka: Bex Sport
€119 €98 bez DPH
Vypredané

Kroket v krásnom profi prevedení. Tahle sada záhradného kroketu je určená pre 4 hráčov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Základné informácie

 • Profi prevedenie obľúbenej hry Kroket. Masívnejšie prevedenie s prepravnou taškou.
 • Sada je určená pre hru 4 hráčov.
 • Balenie obsahuje: 4x palicu (kladivo + násada), 4x farebná guľa - zelená, červená, modrá, žltá, 2x štartovej / cieľový kolík, 10 bránok, 1x taška na jednoduchý prenos, pravidlá (ďalšie jazyky sú tiež súčasťou balenia).
 • Veľkosť: kladivo: 18x5,5cm, násada: 90x2,5cm, guľa: priemer 8,5 cm, bránka-krytý drôt: 25x17cm, kolík: 42x3cm.

Pravidlá

 • Pravidlá hry sú súčasťou balenia. Súčasťou je tiež základná schéma rozmiestnenia bránok.
 • Naša balenie obsahuje ďalej zjednodušené pravidlá - pre hru s deťmi alebo rekreačné hranie.

Balenie

 • Hra Kroket je zabalená v kartónovej krabici. Hru môžete potom prenášať v praktickom vaku.

Dôležité

kroket

 • Herné prvky sú vyrobené z kvalitného tvrdého dreva (kaučukovník) - šúľky, štartové a cieľový kolík. Drevo je ošetrené vonkajším lakom. Drevo tak vydrží dlhšie nárazy a mnoho hier.
 • Nové prevedenie gulí - pre ešte lepšiu výdrž. Guľa nie sú vyrobené z dreva, práve preto aby vydržali časté nárazy.
 • Gule sú vyrobené z tvrdého plastu - pozor ale nie plastové gule, ktoré majú deti zvyčajne potrebné v herniach. Toto prevedenie guľou je výborné práve v tom, že vydrží časté nárazy a sú takmer nezničiteľné.
 • Odporúčame: vždy vyberajte len kvalitné prevedenie drevených palíc a ďalších doplnkov. Z tvrdého dreva as ochranným náterom - jedine tak zaručíte dlhotrvajúci hru.
 • Prečítajte si na našom blogu, aké prevedenie hry kroket vybrať.

Spôsob hry

 • Kroket môže hrať 2-4 hráčov. Hrajú proti sebe jednotlivci alebo tímy. Každý hráč hrá palicou a raz farebnou guľou. Cieľom hry je prejsť bránkami smerom k obracecímu kolíka a späť. Vyhráva ten, ktorý celé ihrisko prejde na čo najmenší počet úderov. Pozrite na našu videorecenziu.

Parametre hry

záhradný kroket

Počet hráčov: 2-4 (tímy) Komunikácia: hodnotenie hier
Doba hrania: 30 minút Stratégia: Hodnotenie vonkajších hier
Vek hráčov: od 6 rokov Náhoda: hry hodnotenie
Náročnosť prípravy: ľahká  

 

Recenzia hry

Kroket na záhradu

Ondřej hodnotí + / -  
+ Známa hra - jednoduché pravidlá - Trávnatá plocha nutnosťou
+ Zjednodušené pravidlá sú súčasťou balenia - Menšie detaily nedoladěny - nerovná farebná páska na kolíku
+ Praktická taška, kam sa všetko vojde  

Kroket je vyrobený z kvalitného tvrdého dreva. Palice a kolíky sú navyše lakované, tak aby hra lepšie vyzerala a dlhšie vydržala nárazy. Je však potrebné počítať s tým, že sa drevené prvky rovnako časom obouchají, na hru to ale nebude mať žiadny vplyv... O hre sme napísali kompletnú recenziu, určite si ju prečítajte na našom blogu.

Názor experta

kroket

Toto prevedenie hry Kroket, je naozaj veľa podarené. Robustný šúľky, cieľový aj štartovú kolík a praktická taška s uchom na jednoduché prenášanie. Ak hľadáte kvalitné prevedenie z tvrdého dreva, tu určite nešliapnete vedľa. Moje odporúčanie je: vyberajte vždy kvalitné tvrdé drevo, nech vám hra vydrží. Vyššia cena je daná práve tým, že u nás nájdete iba kvalitné prevedenie, ktoré vydrží. Počas hre myslite na to, že sa drevené gule môžu oboch ale zmyslom hry nie je hrať Kroket ako baseball, preto nie je potrebné pri údere používať silu. Menšie vadou je, že po hre je potrebné do tašky šúľky vždy rozrobiť, taška na prenášanie by mohla byť určite väčší - potom by sa do tašky zmestili všetky šúľky nerozdělané. Taška má ale praktické gumičky vnútri, aby jednotlivé prvky v taške nelietal sem a tam.

Ak vás zaujíma viac o hre, určite si prečítajte recenziu na našom blogu alebo sa pozrite na videorecenziu hry na našom Youtube kanáli.

Videorecenzie hry Kroket SEMIPRO

Bex Sport AB

Švédsky výrobca záhradných hier. Producent tradičných drevených hier (Kubb, Kroket, Mikádo, Krúžky, Domino pod.) Ale aj menej známych (Spin Ladder, Have Golf, Stick On Line, ...).

U nás v ponuke nájdete kompletnú ponuku (rada BEX - drevené záhradné hry), čo do šírky sortimentu, ale vždy len v prevedení Original alebo PRO - teda s dôrazom na kvalitné drevené prevedenie.

Novo tiež zaraďujeme do našej ponuky vybranej hry z radu Sunsport - letné hry a aktivity (Futbal Kroket, Dropin Hood, ...) a niektoré hry z radu Gamesson (Shuffleboard).